Dünyanın En Zeki İnsanından Atatürk'e Övgü - Delinetciler Portal

Dünyanın En Zeki İnsanından Atatürk'e Övgü

 1. 'EnOkan'En zeki insan'dan Atatürk'e övgü

  "199.37 IQ" ile dünyanın en üstün zekâlı insanı unvanını taşıyan Dağıstanlı Prof. Dr. Nadia Camukova, Batı'daki bilgi ve Doğu'daki duygu dengesinin en iyi Türkiye'de olduğunu vurguladı. Camukova, "Türkler dünyanın dengesini korumak için varlar. Türkiye'nin vazgeçilmez, yok olma noktasından varlığa taşımış olan bir lideri, Atatürk'ü var. Türkiye Atatürk'ü yaşatmadığı zaman dünya dengesini negatif şekilde etkileyecektir" dedi.


  Okan Üniversitesi'nde dün bir konferans veren Camukova'ya, salonu tamamen dolduran öğrenciler büyük ilgi gösterdiler. "Dünyada en zeki insan olmak önemli değil. İnsan olabilmek ve insan kalabilmek çok önemli" diyen Camukova, "Zekâyı rakamlar üzerinden görmek yanlış. Zekâ problemleri çözme yeteneğidir" dedi.

  "Türkiye ve Türkler Allah'ın sevip de yarattığı bir soy" diyen Camukova, dünyaya verilmiş olan birkaç liderin başta gelenlerinin içinde Atatürk'ün olduğunu vurguladı. Camukova şöyle devam etti: "Türkiye'yi yok olma noktasından varlığa taşımış olan bir lider. Türklerin ileriye yönelik varlığını korumak için var olan bir Atatürk var."

  Kaynak:MLLYET NTERNET - YAAM
 2. 2006-12-16 #2
  canidris çok harika bir yazı,bunu daha önce okumuştum ve kıymetini bilmeyenlerinde ne tür bir lidere sahip olduğumuzu bilmeleri için okumalarını isterdim teşekkürler.

 3. 2006-12-16 #3
  eline sağlık gerçekten güzel bir yazı adam doğru söylemiş

  Okunma: 5701 - Yorum: 2 - Amp