IZArc nerdeyse bütün arşivleme ve sıkıştırma formatlarını destekleyen ücretsiz, kullanımı kolay ve güçlü bir araç. Modern arayüzü ve kolay kullanımı ile IZArc sıkıştırılmış ve kodlanmış dosyalara erişim yapmanıza olanak tanıyor.


Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor :7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO

100 Windows Vista uyumuna sahip olan IZArc 256-bit AES şifreleme desteği, Anti-Virus programı uyumu, CD İmaj dosyaları ISO, BIN, CDI ve NRG açmanıza ve aralarında dönüştürme işlemeni yapmanıza olanak tanıyor.

Gelişmiş bir çok özellik ve seçenek barındıran bu ücretsiz yazılım ile kendi arşivlerinizi oluşturabilir, hazır arşivleri açabilir veya hasar görmüş arşivlerinizi tamir edebilirsiniz. Sürükle-Bırak desteği bulunan bu basit araçla işlerinizi en hızlı şekilde halledebileceksiniz.

Çoklu dil desteği de bulunan IZArc programının Türkçe dili de var.

Yapımcı:IZSoftware
Dosya Boyutu:3,60 MB
Lisans:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Platform:Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003 Server/Vista

İndir