Çalan Kapı Ziline Cepten Cevap - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Çalan Kapı Ziline Cepten Cevap

 1. 2705 - Çalan Kapı Ziline Cepten Cevap

  Evinizin veya işyerinizin çalan ziline cep telefonu ile cevap verip kapıyı açabilen sistem birini beklerken eve hapsolmaya son veriyor.Cep telefonu aracılığı ile dünyanın her yerinden evinizin kapısını açmak mümkün hale geliyor. Yeni geliştirilen sistem en çok zamanını evinin dışında geçirenlere fayda sağlıyor.


  Waleli adlı bir Hollanda firması tarafından geliştirilen sistem, evinde veya işyerinde fiziksel olarak bulunmayanların zilin çalması ile cep telefonlarını kullanarak kapıyı açmasını ya da kapıda bekleyen kişi ile konuşmasını sağlıyor.

  Sistem, kapıdaki kişinin sesini alan interkom, elektronik kilit, GSM ile çalışan zil ve Simkart bileşenlerinin yanyana gelmesi ile işler hale geliyor. Ziyaretçi, zile bastığında cep telefonunuzu çaldıran sistem, ziyaretçi ile iletişime geçmenizi ve telefonunuz üzerinden giriş kodunu girerek kapıyı açmanıza olanak tanıyor.

  Birini beklerken kişinin evde bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran sistem sayesinde, anahtarı evde unutup dışarıda kalmasorununa da çözüm bulunuyor. Telefonunuza giriş kodunu girince kapının açılması bu sorunu ortadan kaldırıyor.

  Kuzey Avrupa ülkelerinde satışına başlanacak olan sistemin fiyatı henüz belirlenmiş değil
 2. 2007-10-19 #2
  yok artık yakında uçan kay kay uçan araba felanda yapar bunnar

 3. 2007-10-19 #3
  neden olmasın lmn cim evde yokken gelen kişiye kapıyı açmanın bir anlamı olmaz ki zati evde değilsinizdirama yinede güzel bir sistemmişmiş hakkaten özellikle anahtarı evde unutanlar için mesela ben

  Okunma: 3365 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -