Aynalar Yalan Söylemez - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Aynalar Yalan Söylemez

 1. Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

  Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

  Aynalar Yalan Söylemez


  "Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz?

  Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

  Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

   Konuyu Beğendin mi?
  Güncelleme : 2013-11-22
 2. 2007-10-14 #2
  Birak Geceyİ GÜndÜzlerİ Bİle Aynaya Bakarken TereddÜt Edecm Bundan Sonra....
 3. 2007-10-15 #3
  yokya gündüzleri pek bişiy olmuo ama geçeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 4. 2007-10-15 #4
  ben zaten cinlerden tırsıyorum :):):)
 5. 2007-10-15 #5
  bunu yapmak isteyeceğimi hiç sanmıyorum :P

  varlar biliyorum, ama görmek istemiyorum.. ben böyle iyiyim teşekkürler :))

  Okunma: 3499 - Yorum: 4 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0