Gerçekten Aya Gidilmiş midir? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Gerçekten Aya Gidilmiş midir?

1. Bu konuyla ilgili bi video izlemiştim onu paylaşmak istedim bende sizlerle...

Bu videoda yürüyüşlerin sahte olduğuna dair bilgiler veriliyor.

2. 2007-09-21 #2
    hımm yukarıdaki bilgilerin bir nevi videoya dökülmüş şekli gibi.nasa aya gitmemiştir ve bunu ustaca saklamayıda başarmıştır.bu bilgiler ve videoya göre.
    elinde bu teknololi varken neden böyle bir yöntem uygulamıştır ilginç ve tartışılır.ama bunlar gerçekse nasa yüzkarası bir kurum demektir. birşeyleri saklıyor yada kamufle ediyordur bir şekilde

3. 2007-09-21 #3
    ama ben yinede bu konuda yalan soledıklerını duşunmuyorum...

4. 2007-09-21 #4
    ben düşünüyorumdur umarım bir gün ortaya çıkar

5. 2007-10-15 #5
    hayıırr o resmler gerçek deil amerikanlar yabmış başka bi yerde gördm bu resmleri gerçek deil . ama başka kim gitmiş bilmiom :D

6. 2007-10-15 #6
    birde ruslar gitmiştir 1961 de yuri gagari ay yüzeyine inmiştir.ama ABD den herşey beklenir .bu resimlerin sahte olduğunu düşünüyorumdur bende.ABD gitmişsede gerçek resimleri saklıyordur kanımca

7. 2007-10-15 #7
    Peki dünyaya getirildiği sölenen taşlar var nötrino .Bunları bildiğim kadarıyla bilim adamları inceledi.Bunlarda sahte olabilirmi...

Tabiki abd nin aya ayak basma düşüncesi fiyaskoyla sonuçlanmışta olabilir ve bunu o zamanki yönetim bu şekilde bi yürüyüş ve bayrak senaryosuyla örtpas etmek istemişte olabilir...

Bi görüş
    Bide abd Ay yüzeyine bayrak dikti ve ruslara bu konuda ağır bi darbe vurdu kanatindeyim.Peki bu sahte olsaydı ruslar bunu ortaya çıkaramazlarmıydı...

8. 2007-10-15 #8
    taşlar sahtedir demiyorumdur.ABD nin aya gerçekten gitmiş olabileceğini,bu resimleri çekmiş olduğunu ama gerçekleri kamufle edip yerini sahte malzemelerle doldurmuş olabileceğini söylüyorumdur ki bunu kanımca ruslarda biliyorlardır .açığa çıkarma konusu hakkında bir bilgim yoktur kimbilir belki ABD tarafından tehdit edildiler belkide ortak çalışıyolardır bu konuda. her şey olabilir bu benim teorimdir sadece

9. 2007-10-16 #9
    resimlerde verilen bilgiler bana da garip geliyor ama yinede bii sır war ortada ama

10. 2007-10-16 #10
    evet cadde bir sır vardır ortada kanımca. ABD istesede istemesede bir gün ortaya çıkacağını düşünüyorumdur

11. 2007-10-16 #11
    gidilmiştir ama gerçekler saklanıyordur yada ABD gitmiş gibi yapıyordur hem kendini hem kamoyunu uyutuyordur zavallı dediğim gibi ortaya çıkacağının umuyorumdur nokta vsvs

12. 2007-10-16 #12
    valla ben de zaman zaman gidilmedi mi acaba diyorum..yani o foto ve video görüntülerinde doğal olmayan bişiler var sanki bencede

13. 2007-10-16 #13
    gidilip gidilmediğini bilemem bu incelemeleri yapan bilim adamları taşların veya resimleri gerçekliği hakkında ısrarcı iseler ki öyle zaten ben buna paranın gücü derim abd kendi yaptıkları işin sahte çıktığının bilinmemesi için belkide taşları inceleyen bilim adamlarıyla bir anlaşma yapmış olabilir kim bilir

14. 2007-10-16 #14
    katılıyorumdur size lmn cim bu ABD den herşey beklenir.ama eninde sonunda ortaya çıkacaktır hiç bir şey sonsuza kadar sır olarak saklanamaz hele ki böyle önemli bir olay.o fotoğrafların zati gerçek olmadığını düşünüyorumdur.gidildiysede gerçek resimlerin saklandığını düşünüyorumdur bence bu ABD nin başka amaçlar içinde olduğunu gösterir bu derin bir konudur zaman yetmez burada anlatmaya.göreceğizdir artık

15. 2007-10-16 #15
    kurgu gibi görünüyor bana bu görtüntüler...adam aya ilk ayak basarken kim görüntüledi onu? ay yüzeyinde hazırda bekleyen daha önceden gelmiş birileri mi vardı??

16. 2007-10-16 #16
    kimbilir görüntüleyenler uzaylılar olmasın sakın hıı :not:ya aslında hadi bir şekilde çekilebilir diyelimdir.o değilde önemli olan ay yüzeyinde tesbit edilmiş olan garipliklerdir.eğer bu resimler sahteyse ki öyle olduğunu düşünüyorumdur bu doğrultuda yapılan analizler hiç de mantıksız görünmüyordur.vsvs

17. 2007-10-16 #17
    analizleri kimlerin yaptığı da önemli tabi...Fotoğraf ve videolar da garip bişeyler olduğu kesin bence...yani gidilip gidilmediği muamma...

18. 2007-10-16 #18
    bir zamanlarda 11 eylül olayında ABD kendi kendine suikast düzenlemiş bir devlettir teorileri gündemdeydi ki bu araştırılarak öyle olduğu kayıtlara geçirilmiştir. o olaydada ABD şaibe altındadır hep böylemi olacaktır hıı demekki ABD nin her yaptığı işte gariplikler ve aldatmacalar vardır analizleri birileri yapmıştır kimlerdir bilinmez ama bunlar doğruysa ABD için bu olay büyük bir skandaldır bu böyle uzaaar gider en iyisi bekleyip görmektir diyorumdur kısacası

19. 2007-10-16 #19
    Zaten Amerikanın yıllardır bu tür kurmacalar düzenleyip kamuoyunu yanıltma çabaları olduğu gözden kaçmamaktadır..Hedef yanıltıp kendi tasarılarını gerçekleştirme yoluna gitme politikası temel alınmıştır kanımca:huhh:

20. 2007-10-16 #20
    evet öyledir malesef bunu hep yapıyordur ve yapmaya devam edecektir.sonu pek parlak değildir ama ABD nin bu da ayrı bir konudur.bilim hiç bir devletin tekelinde değildir apayrıdır bağımsızdır.ABD hangi alanda ne yaparsa yapsın hep haksız olsada .özellikle bu aya gitme olayında aldatmışsa bu asla affedilemezdir kanımca.sadece kendini değil tüm dünyayı aldatmış demektir.doğrudur gerçekleştirmek istediği gizli planları vardır bu alandada .ama bir gün bir yerde duracaktır buna inanıyorumdur.kaldıki nasa daki kendi bilim adamlarını zorla baskıyla susturan bir devlettir bu ABD ama bu böyle sürmez gerçekler illaki açığa çıkacaktır birgün.buan benzer bir konuyu paylaşmışımdır geçenlerde bu linke bakabilirsiniz isterseniz
    https://www.delinetciler.net/evren-v...asa-nedir.html

Güncelleme : 2013-11-24
  21. 2007-10-16 #21
    pek fazla tarihi geçmişi olmayan,Rambo filmleri ile sahte kahramanlık dizi serileri çekip kendini tatmin eden ve kendisinden kilometrelerce uzakta olan bir ülkeye girip terorü engelleyip,sözde barış sağlama kandırmacası ile giren "ekonomik çıkarlarını düşünen "bir devletten ne beklenebilir ki başka
    Ayrıca başka bir örnek verirsek bush ve ladin in ortak oldukları büyük bir aile şirketi olduğu bilinmektedir...

22. 2007-10-16 #22
    kanımca ABD kendisinden başka kimseyi düşünecek bir devlet değildir kendi çıkarları için çalışıyordur bırakın ladinle ortak şirket kurmasını, bence bush kendi halkını bile kandırıp sömürüyordur.şirket kurup kurmadıkalrını bilmiyorumdur ama öyle bir şey varsa da ladini de kullanıyordur demektir bana göre.onun asıl oyuncağı piyonu israildir.neyse konu baya dağılmıştır ABD nin gizli planları ve çevirdiği entrikalar saymakla bitmez bir numaralı şüpheli ve komplocu bir devlettir ABD vsvsvs......

Güncelleme : 2007-10-16
  23. 2007-10-16 #23
    Resimler ve özellikle video bunun tam bir düzmece olduğunun kanıtı. Videoyu izledikten sonra bu görüntülerin ay yüzeyinde çekildiğini iddia edenlere şaşarım.

Ayrıca Amerika aya gitmişse bile orada çekilen görüntülerin bunlar olmadığı ortada.

Peki diyelim ki aya gittiler. Gerçekleri neden saklıyorlar?

Bunun sorunun cevabı sanırım Area 51(51. Bölge)'dekiyle aynı...

24. 2007-10-16 #24
    evet sessiz aynen katılıyorumdur size benimde anlatmak istediğim budur umarım bir gün ortaya çıkar ve öyle umuyorumdur

25. 2007-10-16 #25
    Bana kalırsa; bunun ortaya çıkma ihtimali, Amerikanın elinde bulundurduğu Nükleer Silahların ortaya çıkma ihtimaliyle aynı. Yani hemen hemen imkansız...

26. 2007-10-16 #26
    orası öyle görünüyordur ama yinede iyimserimdir bu konuda sessiz kimbilir hiçbirşey belli olmaz sakladıkları herhangi somut bir kanıt varsa mutlaka bir yerden bir şekilde açık verecektir diyorumdur.silahlar konusu aynı gibi görünsede ortaya çıkma ihtimali belki biraz daha farklı olabilir buna göre bu benim teorimdir tabi. bir fırsatım ve yetkim olsaydı herşeyini kurcalardım ve ortaya çıkarırdım bir şekilde...

27. 2007-10-16 #27
    Fırsatın olsa kurcalayacağına eminim zaten Ajan Robolab

Aya gidilmiş midir bilmem ama biz Türk'lerin neden gitmediğimizi biliyorum. Yeterli teknolojimiz olmadığından falan değil.

Cem Yılmaz'ın dediği gibi: Orda bi ... olsa biz de gideriz

28. 2007-10-16 #28
    saolun sessiz bu çok komik bir yaklaşım olmuştur cem yılmazda yanılıyor olmasın sakın.orada ne olursa olsun madem teknolojimizde vardır gidilmelidir kanımca stop

29. 2007-10-16 #29
    Bi önceki yazdıklarıma bak, bi de son cevabıma. Artık ne desem inanmazlar.

Bu kadar ciddi bi konuda da cıvıdım ya. Hepinizden özürdilerim konuyu dağıttım...

30. 2007-10-16 #30
    önemli değildir sessiz hep ciddi olacak değildir ya aradada böyle molalar vermek lazımdır eğlenceli olmuştur kanımca renk katmışsınızdır sessiz

31. 2007-10-16 #31
    Cem yılmazı sevmem ama Espri hakkaten tam bizim kafa yapısına göre olmuş...

Okunma: 7016 - Yorum: 30 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -