aşk sms mesajları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

aşk sms mesajları

1. Sana içimden en güzel dilekler, gönül bahçemden yollarına çiçekler yüreğimden sonsuz sevgiler ve yanağına kocaman öpucükler gönderiyorum çünkü seni özlüyorum.

Sen yürü ben izin olurum, sen sor ben cevabın olurum, sen her zaman kalbinin olduğu yerde ol ki, belki birgün kalbinin sahibi olurum.

Gördüm diyebilseydim eğer gördüklerime kimseler inanmazdı,hayal derlerdi,bilselerdi sende neler gördüklerimi bir ömür boyu hayal görmek isterlerdi.

Ömür denilen yıllara Hicranı diziyorum İçimdeki acıyı Herkesten gizliyorum İnsanım ben,Ümitle yaşıyorum Senden merhamet değil Sevgi Bekliyorum...

Sevgi feda edebileceklerle ölçülüyorsa eğer , aç gözlerini ve etrafına bak. Gördüğün herşeyi feda edebilirim sana, ama sakın aynaya bakma o gördüğünü asla!!

Uzaklarda çok uzaklarda engin dağların ardında bağırmak haykırmak istiyorum çok değil üç kelime seni çok seviyorum.

Dost vurulunca değil unutulunca ölür.Biz sevdiğimizi kançiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız

Kahramanlık ne tek başına bir yükseliştir. nede yıldızlar gibi parlayıp sönmek. kahramanlık; ileri atılmak ve bir daha dönmemektir.

Uyanınca insanı uyandığına bin pişman eden geriye dönmek isteyipte dönmeyince çaresizlikten delirten hayatta sadece bir kez görülecek harika bir rüyasın sen

Hayallerini beklentilerinle kurma,umutlarınıda yitirirsin!!! Yıldızlara her baktığımda onlara seni sevdiğimi söylüyorum ama sana asla çünkü aramızda ay , yıldızlar ve benim kahrolası gururum var. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme! Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Başaklar doldukça eğilir.papatya hüzünlendikçe boynu bükülür.Güneş yükseldikçe ruhu yücelir. Sen ki, bir başak kadar olgun;papatya gibi mağrur;güneş kadar sıcak ve aydınlıksın."

Sevmek acı yalnızlık bir ölüm gibidir sevmek cudi dağlarında çırpınan bir eşkiya gibidir çünki sevmekte eşkiya gibi gururlu vede asildir

Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevdamız yüreğimiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır...

Gözlerin nehir,kaslarin köprü olsa,tam ortasindan gecerken ipler kopsa ve ben yanaklarindan süzülup düssem dudaklarina,beni Öper misin? Yoksa gözyasi gibi siler misin.?

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dadaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Bilki Senden Nefret Ediyorum, Anlaki Seni Hiç Sevmiyorum Görki Senden Bucak Bucak Kaçıyorum Fakat Şu Bir Gerçekki SENİ UNUTAMIYORUM.

Daha O Gün Anlamalıydım Bu ilişkinin Yazgısını Takvim Tutmazlığını Aramızda Bir Düşman Gibi Duran Zaman'ı Daha O Gün Anlamalıydım Benim Sana Erken Senin Bana Geç Kaldığını Gittin. Koça Bir Yaz Girdi Aramıza.

Gidersen; Sürgün Olurum Hüznün Gölgelerine Puslanır Düşlerim. Gidersen; Yaşanmamışlıklar Kalır Elimde, Geri Dönmelerine Kitlenirim. Gidersen; Güneş Çeker Elini Gündüzlerimden Boynu Bükükür, Yarım Kalır Gülümsemelerim

Ölümü gözlerimde Azraili tenimde hissetsem Sen varsan yüregimde Ve sevgini tasiyorsam kalbimde Umurumda olmaz hiç birsey Her an nefes gibi muhtaç olsam Ve sen olmasan yanimda Gözlerimi yumup açincaya kadar Baskasi ömrüme ömür tenime sifa Yarama deva olacağini bilsem bile Asla senden baskasina uzanmayacak Elim...!!!

Simdi duygularimla saplayacagim kalbine mizrahimi Simdi sözlerimle akitacagim göz yaslarini Kör bir kama gibi isleyecegim kalbine Simdi askimin zehrini sunacagim Sana tüm hücrelerini çürütecegim Bakalim panzehrini bulacakmisin duygularimin.!

Ben ölümü sevdim sensiz mekanlarda Ben aglamayi sevdim Yanimda olman gerekip olmadiginda Ben hüznü sevdim zamansiz gidislerin içinde Ben seni sevdim hayatima anlam kazandirdin diye.!

Geleceksen! Günes bozmadan rengini gel Gideceksen gece olmadan git Beni yalnizligina koymadan Geceleri beni bekletmeden sabahlara kadar Unutma!!! Sen bana yürüdüğün sürece Ben sana yürürüm yoksa yürüyemem Sen olmadan hayata meydan okuyamam Geceye SIR erdiremem Seni sensiz yasayamam. Seveceksen beni böyle sev Sevmek kolay degildir Cünkü sevmek yürek ister!!!

Sahte Sevgililer Seni terk Ettiginde Benim Yoklugumu Anlayacaksin Beni Baskalariyla Her Gordugunde Kaybettiklerine Aglayacaksin

Eger sözler sana anlamsiz, kelimeler sana tanimsiz, misralar sana ifadesiz geliyorsa! O zaman dön ve bak gecirdigin hayata.... Mutlaka eksik olan bir yanin vardir... Gercekten sevecek olursan eger bir gün, o zaman düsün bu sözleri aklina gelecek birsey olursa! O hep mutsuz diye an beni!!!

Askin devirdigi yelken gazabin merkezidir... Cünkü kaybolan yürek yerine gelmedigi gibi yapilan duygu sömürüsünden kirilan kalbin tedavisi hic bir yerde yapilmamaktadir...

2. 2008-10-12 #2
    Aşk mesajları

Bulutlara yükledim hasretimi43 - aşk sms mesajları rüzgarlarla yolladım sevgimi43 - aşk sms mesajları yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana43 - aşk sms mesajları uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim43 - aşk sms mesajları her baktığında beni görebilmen için43 - aşk sms mesajları sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim43 - aşk sms mesajları üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt43 - aşk sms mesajları deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim43 - aşk sms mesajları canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

Bana dünya yuvarlaktır dedin43 - aşk sms mesajları dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...

Bir kuş olup gitsem43 - aşk sms mesajları aşsam şu enginleri43 - aşk sms mesajları varsam senin yanına. Öpsem doyasıya43 - aşk sms mesajları koklasam seni...

En güzel yarınlar senin olsun43 - aşk sms mesajları sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan43 - aşk sms mesajları inan ki tatlım canın sağolsun.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime maloluyor.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma43 - aşk sms mesajları karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim43 - aşk sms mesajları canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum43 - aşk sms mesajları dağları denizleri aştı seni buldu43 - aşk sms mesajları yanağına ufacık bir öpücük kondur

Mutlu olmayı biliyorsan43 - aşk sms mesajları sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan43 - aşk sms mesajları ömrünü vereceksin.

Bir deniz düşün "susuz"43 - aşk sms mesajları bir gece düşün "uykusuz"43 - aşk sms mesajları bir insan düşün "sevgisiz"43 - aşk sms mesajları bir bahar düşün "çiçeksiz"43 - aşk sms mesajları bir de beni düşün "sensiz"...

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara...

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer43 - aşk sms mesajları ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

Yatağını gül yapraklarıyla43 - aşk sms mesajları rüyalarını papatyalarla süsledim43 - aşk sms mesajları üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!

Aşkım yatağın43 - aşk sms mesajları sevgim yorganın43 - aşk sms mesajları yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen43 - aşk sms mesajları O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana43 - aşk sms mesajları akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana43 - aşk sms mesajları eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil43 - aşk sms mesajları özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...

Yapraklar sararıp dökülürken yere43 - aşk sms mesajları yaşlı gözlerini çevirip göklere43 - aşk sms mesajları her gün istemem yılda bir kere43 - aşk sms mesajları adımı anmayı sakın unutma!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım43 - aşk sms mesajları farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin43 - aşk sms mesajları sevdiğimi söyleyebildiğim...

Gözlerin gözlerimde43 - aşk sms mesajları ellerin ellerimde43 - aşk sms mesajları aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

Gözleri uzaklıklar değil43 - aşk sms mesajları bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.
    Seni ben değil gözlerim seçti43 - aşk sms mesajları onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.

Sen güneşin doğduğu43 - aşk sms mesajları karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...
    Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
    Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil43 - aşk sms mesajları özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Bu gece rüyama gir gizlice43 - aşk sms mesajları beni sımsıkı sar öp kokla iyice43 - aşk sms mesajları son kez isyanlar savur43 - aşk sms mesajları küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim43 - aşk sms mesajları sen beni deliyim diye sevmedin.

Yarınlar hep güzel olacak derler43 - aşk sms mesajları oysa bugünlerde dünlerin yarını değil mi?

Bana bir günün 24 saat43 - aşk sms mesajları bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim...

Beni karanlıktan aydınlığa43 - aşk sms mesajları yalandan gerçeğe43 - aşk sms mesajları ölümden ölümsüzlüğe ***ürdüğün için teşekkürler... Seni seviyorum!

Sen çöllerde serap gibisin43 - aşk sms mesajları engin denizlerde yakamoz43 - aşk sms mesajları ormanın denizinde huzur gibisin43 - aşk sms mesajları ışığım sensin43 - aşk sms mesajları güneşimsin... Bil ki çok özlendin...

Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip43 - aşk sms mesajları anlamaya hiç çalışmamak gerekir.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye43 - aşk sms mesajları ertesi gün gördüm onu bir başkası ile43 - aşk sms mesajları kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.

Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım.

Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...

İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler43 - aşk sms mesajları gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum43 - aşk sms mesajları yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
    Unuturum desem de inanma sakın43 - aşk sms mesajları ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri43 - aşk sms mesajları uçurumdan attım sessizliği43 - aşk sms mesajları haber saldım rüzgarlara43 - aşk sms mesajları fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...

Bir insanın idealleri olmalı43 - aşk sms mesajları sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı43 - aşk sms mesajları özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı43 - aşk sms mesajları o da senin gibi...

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Okunma: 6721 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -