Romantik ve Duygusal Durum Mesajları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Romantik ve Duygusal Durum Mesajları

1. Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........

Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken Ipler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...

Yalnizlik gecelerin,Umit bekleyenlerin,Hayal caresizlerin,Yagmur sokaklarin, Tebessum dudaklarin, Sen ise yalniz benimsin birtanem...

Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm..

Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...

Güller hep ellerinde açsin,ama dikenleri batmasin.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasin.mutluluk hep yüregine dolsun,ama beni unutturmasin.

Gün bir gün, sevdalanmis geceye gecede yakomoz düsürmüs denize ogünden bugüne geceyle gündüz ayrilmaz olmus taki günes tutlup gölge düsürene dek sevdalara

Dunyada iki kor tanidim; biri beni gormeyen sen, biri de senden ba$kasini gormeyen ben...

Eger colde bir cicek olsan; seni kaybetmemek ; icin gozyaslarimla sulardim Eger gozumdeki bir damlayas olsaydin; seni kaybetmemek; icin hic aglamazdim..

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin

Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim..............

Bir Gün Cehennemde Karsilasabiliriz. Sen Kalp Hirsizi Oldugun için , Bense Tanriyi Birakip Sana Taptigim için.....

Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Basini gögsüme yasladiginda tek bir düsmanim vardir:geçip giden zaman.

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsin.

Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmk isterdim.

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim....

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarinlar hiç bitmeyecek...

Ask bir elma sekeridir. Sekeri yersin sapi kalir...

Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin..

Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.

Kalem olsa dünyadaki bütün agaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin siirini yazamam yinede...

Yaprak döken gençligimin satir aralarinda alti kirmiziyla çizilmis ve tirnak içine alinmis suskunlugumun bas harflerisin.

Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

Yaninda benden yakin baska biri de olsa , her seyi inkar etmis inandirmis olsanda , ve ona duygulanmis sevdalanmis olsanda , biliyorum bu gece beni düsüneceksin.

Sevgimiz yavas yavas süzülen çisil yagmur gibi ama irmaklari tasiran cinsten...

Seni düsünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kir seytanin bacagini birkez beni hatirla , bir sonbahar serinliginde...

Sert rüzgarlar karanlik geceleri severmis , aynen benim seni sevdigim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI...

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.........

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-09-08 #2
    yorum yazmak zormu??

3. 2007-09-08 #3
    Alıntı:
    crazykbr Nickli Üyeden Alıntı
    yorum yazmak zormu??
    tşk mesajı yazmak yasak olduğu için genelde yorum yapılmıyo emeğe saygı için tşk butonunu kullanıyoruz.

4. 2007-09-08 #4
    olur o zaman tşk butonuna basmak zormu???

5. 2007-09-08 #5
    Alıntı:
    böyle emrivaki yaparsanız biraz zor olacak

6. 2007-09-08 #6
    Alıntı:
    tabi zor değil ama bunun için sürekli mesaj yazmak doğrumu sizce siz paylaşımınızı yapın beğenenlerde tşk butonunu tıklasın.

7. 2007-09-08 #7
    Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Yarı dalgalı olmamalı deniz, Ya tam durulmalı, ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da çekip gitmeli.
    Sana ne demeliyim bilmiyorum,
    Güneşim desem güneş batıyor,
    Hayatım desem hayat kısa,
    Gülüm desem oda soluyor,
    Sana canım demeliyim.
    Çünkü bu can seninle yaşıyor.
    Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..
    Sen güllere özenme güller sana özensin.
    Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin.
    Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin.
    Bir gülsen dünyalara bedelsin.
    Rüzgar alabildiğine hırçın, yagmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tipki gözlerindeki huzur gibi.
    Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
    O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.
    Ya gözlerin aklımda
    Yada aklım adında
    Ya hayalin karşımda
    Ya Sesin kulagımda
    Ya ben çıldırıyorum
    Yada çok seviyorum
    Ya sevmek çok güzel
    Yada sevilen çok özel.
    Ne aradıysam bilki sende bulmuşum.
    Senden öncesi yoktu
    Seninle var olmuşum.
    Sende bütün özlemler.
    Sende bütün gelecek.
    Beni bende arama.
    Ben artik sen olmuşum.
    Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.
    Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.
    O kadar güzelsin ki yüzüne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. Öylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.
    Ya gözlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok özel.
    Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden öncesi yoktu seninle var olmusum Sende bütün özlemler Sende bütün gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum
    Bir soluk kadar yakin,yildizlar kadar uzak derler sevgi için.Uzanirsin yetisemezsin,yetisirsin dokunamazsin,Dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama unutamazsin.
    Ask, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalir ama dikenlerinden hesabini, gülden soramazsin.
    Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin, külü dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.
    Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen yere düsen her yagmur damlasini tutmaya çalis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.
    Sen Tanriya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düsüncem, hasretimsin. Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin.

8. 2007-09-08 #8
    284 - Romantik ve Duygusal Durum Mesajları

Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen ?

teşekkürler

Güncelleme : 2007-09-08
  9. 2007-09-08 #9
    yuregıne sağolık

10. 2007-09-08 #10
    imzamda romantik sayılır o da benden olsun saygılar efenim;sevmek umutmuş,beklemekmiş,ağlamakmış bırakıp gittiğinde anladım ... made by Pearl Piece(incii)

Güncelleme : 2007-11-09
  11. 2007-09-08 #11
    Yarı dalgalı olmamalı deniz, Ya tam durulmalı, ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da çekip gitmeli.

ne kadar doğru bir söz teşekkürler paylaşım için

12. 2007-09-11 #12
    Seni düşünür , seni özlerim ,
    Sevgilerin özlemlerin derinliğinde
    Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla ,
    Bir sonbahar serinliğinde..

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse,
    Çünkü senin bir gülüşün için,
    Bu koca dünyada yaşayan biri var.

İçim o kadar senle doldu ki...
    İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ,
    Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek
    Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
    Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
    Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
    Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm ,
    Senin üstüne gül koklamam gülüm!
    Seni koklamak olsa da ölüm ,
    İnan uğrunda ölmeye değersin gülüm.

Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil,
    Güneş ısıtır ama senin kadar değil,
    Herkes seni sever ama benim kadar değil.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var
    Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar
    Ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm
    Ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine,
    Gözlerin duman duman takılırsa uzaklara,
    Kulakların deli deli çınlarsa,
    Bil ki biryerlerde özlenmişsindir.

1000 yıl seni severim
    1000 yıl benim olsan
    1000 yıl daha isterim..

Eğer bir gün gökten yağmur yerine taş yağarsa
    ve güneş batıp ebediyen hiç doğmazsa
    bil ki seni unuttum ve bir başkasını sevdim..

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da...
    Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de...
    Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek.
    Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Sen benim hayatımda olduğun sürece,
    ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir?
    Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım.
    Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Dün gece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi, haber saldim rüzgarlara, fisildasinlar kulagina seni ne kadar çok özledigimi...

Sana dogru bir kelebek uçurdum, daglari denizleri asti seni buldu, yanagina ufacik bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Agzimdan çikacak söz olsan konusmam, gözümden akacak yas olsan aglamam,
    kalbime hapsettim seni hiçbir yere birakmam!

Kimbilir hangi akşam güneşle beraber bende söneceğim,
    Kimbilir hangi ellerden son suyumu içeceğim,
    Belki göremeden öleceğim, fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEĞiM'

Bir pinarsin içilen ama hiç kanilmayan
    Seveni yaniltmayan, sevince yanilmayan
    Özlenen sen, özleyen sen, özleten sen
    Varken doyulmayansin, yokken dayanilmayan

Ben aski ölümsüz bilenlerdenim
    Bir ömür boyunca sevenlerdenim
    Ellerin ellerime degmesin derim
    Eger ki sonunda birakacaksan

Hayatta tek umudun gulmek olsun
    Olurda bir gun aglarsan o da Mutluluktan olsun

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an hiçbir sey seni sevmek gibi degil...

Hayallere dalıp gitmem ben,
    Çünkü tek hayalim sensin benim!
    Hiçbirşey isteyemem ben
    Çünkü birtek istediğim sensin benim.

Böyle bir dünyada seninle yaşamak varken,
    Böyle uzak kalmak gücüme gidiyor,
    Senin verdiklerini seninle paylaşmak varken,
    Seni sensiz yaşamak içime sinmiyor...

Eğer çölde açan bir çiçek olsan
    Seni kurutmamak için hep ağlardım.
    Gözyaşımda bir damla olsaydın,
    Seni kaybetmemek için asla ağlamazdım.

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,
    Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin.
    Sen bedenimdeki yumuşak kudret,
    Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
    Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Ben seni bir nisan yağmurunda,
    Ilgıt ılgıt esen rüzgarların gelincikleri okşayıp,
    Bir kış günü kar altındaki buğday tanesinin,
    Güneşi özlediği gibi seviyorum...

13. 2007-10-05 #13
    tamam nese ben Yorum yapçam çok güseLLer Hepsi Dahada Yenileri çıkarsa Bekleriz :D

14. 2007-10-06 #14
    Romantik Nickler

1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENınle YaşIyO...
    2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın
    3- kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım
    4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
    5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
    6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
    7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
    8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
    9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
    10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
    11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
    12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...
    13- AşKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...
    14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
    15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
    16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
    17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
    18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
    19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...
    20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
    21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
    22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
    23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDıM ...
    25- Bana '''' Seni Seviyorum '''' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
    26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
    27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
    28-Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!
    29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
    30- sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!
    31- akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
    32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
    33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
    34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

15. 2007-11-09 #15
    tşk. arkadaşım çok güseller

16. 2007-11-11 #16
    güzllermiş tskkrlr :):):D

17. 2009-06-08 #17
    süper nickler teşekürlerrr

Okunma: 9314 - Yorum: 16 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0