Bilgisayar Tamir Programı - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bilgisayar Tamir Programı

1. Bilgisayarınız için artık yavaşlama, donma ve çökme sorunları bitti. Windows'unuzu 1 tıklamayla tamir edin ve koruyun. Advanced WindowsCare, diğer araçlar gibi sadece kayıt defteri temizliği yapmaz. Sisteminizi doğrudan inceler ve sorun çıkaran engellerin tamamını düzeltir. Novel sistem teknolojisi sayesinde Advanced WindowsCare, bilgisayarınızın daha hızlı, daha stabil olmasını sağlar. Programın sloganı, "yükle ve unut". Çünkü programı bir kez ayarladıktan sonra, program periyodik olarak kendi işini kendi yapıyor.

**Faydaları-Kolay Kullanım**

Sürekli, otomatik olarak ve sessizce arkaplanda çalışır. Kendini otomatik olarak günceller.

**Bilgisayarınızı Korur**

Casus yazılımlar için bilgisayarınızı tarar ve siler. Casus yazılımların sisteminize yüklenmesine izin vermez. Bilgisayar aktivitesi geçmişini temizler.

**Bakım - Onarım Yapar**

Geçersiz kayıt defteri girişleri için tarama yapar ve düzeltir. Sistem konfigürasyonunu gerekirse tamir eder. Geçersiz başlangıç nesnelerini siler.

**Performansını Artırır**

Gereksiz dosyalar için tarama yapar ve temizler. İnternet ve ağ hızını arttırır.

**Yardım ve Destek**

Ne zaman ihtiyacınız olursa (365 x 7/24) etkili yardım sağlar. Güncellemeler ve yükseltmeleri indirebilirsiniz.

**Ek olarak**

Ekstra yardımcı araçlar bulunmaktadır. Sistemizin tüm donanımına ait detaylı bilgileri de bulabilirsiniz.

**Yenilikler**

+ Ev ağı desteği eklendi.

+ Balon ipuçlarının kontrol etme fonksiyonu eklendi.

+ Her fonksiyonel modül güçlendirildi.

+ "Options" kontrolü güçlendirildi.

+ Eklenti modülü güçlendirildi.

+ Program arayüzü güçlendirldi.

Kullanım İzni: Ücretsiz (Freeware)

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista

Üretici Firma: İobit

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-10-29 #2
    teşekkür ederim

3. 2007-11-02 #3
    EmeĞİne SaĞlik Kardesİm Bİlgİsayarim Hayat DÖndÜ BİŞey Daha Var Özellİklerde Pc Özellİklerİnİ Ayrintili GÖsterİyor SÜper Kullandim Oanay Verİyorum Bende Eknİk Servİs Verİyorum İlk Defa BÖle BİŞİ GÖrdÜm Emegİne SaĞlik Dİyorum + Rep

4. 2008-06-14 #4
    gerçekten deyer buna inandım iğibie payılaşım...

5. 2008-08-19 #5
    teşekkürler

6. 2009-07-01 #6
    Alıntı:
    kesmen Nickli Üyeden Alıntı
    teşekkürler
    emeğine sağlık

7. 2009-07-31 #7
    teşekkür ederim

8. 2009-07-31 #8
    çok teşekkürler paylaşım için Asi_Çilekeş:70:

9. 2009-10-24 #9