Bayanlar!! Sevgilinizin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Bayanlar!! Sevgilinizin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız?

1. Bayanlar!!
    Sevgilinizin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız?

ERKEKSİ BELİRTİLER
    * "Dipteyim", "sondayım", "depresyondayım" diye ortalarda dolaşan sevgiliniz, bir gün kalkıp "Yaşamak ne güzel şey be kardeşim"diye iç çekerse.

* İş hayatında birdenbire yükselir, "Sana neler alacağım sevgilim" bak bu daha başlangıç deyiverirse.

* Cep telefonuna her mesaj gelişinde 'Turkcell Bilgi Hattı maç skoru yolluyor, yeter artık' diye şikayet ediyorsa.

* Telefon defterindeki erkek arkadaş numaralarında garip bir artış gözleniyorsa.

* "Bugüne kadar bileklerinin hiç bu kadar kalın olduğunu fark etmemiştim",

* "Göğüslerin de sanki ufalmış gibi geldi bana"gibi yorumlar yapmaya başladıysa.

* Size zırt pırt sarılıp 'Aman da ne şekermiş' gibi baba şefkati gösteriyorsa.

* Akşam eve geç geldiğinde "Bıktım bu toplantılardan artık" diyerek oflayıp pufluyor, "Gel seninle şöyle baş başa bir tatile çıkalım haftaya" diyor ve asla o tatil programı bir türlü gerçekleşemiyorsa.

* Kredi kartı ekstrelerinde en çok iç çamaşırı satılan mağazalardan yapılmış alışveriş harcamaları gözüküyorsa. üzgünüm artık yapılabilecek tek şey tekmeyi sallamaktır;)

2. 2007-08-08 #2
    süperrrrr olmuşşş

3. 2012-05-05 #3
    Ya hersey bi kenara eskisi kadar ilgi qöstermiyor telefonunu bna hc wrmyor bkmama müsade etmiyor beni cok swdgni söylyr ama bni huzursz edn bsy war aldatılıyormym:(

Okunma: 7752 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -