Sevgiliye Hikaye Sözleri - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sevgiliye Hikaye Sözleri

1. » Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

» Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

» ışte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

» Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.

» Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

» Bir Dost Yüzüne ıhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

» Benim ıçin Hayatta ıki şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm ıçin Canımı, Senin ıçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

» Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

» Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı ıçin Ağlayan Benim.

» Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

» Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

» Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2007-07-20 #2
    *sevgiliyi aylarca görmeyen aşığa Sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir...

*Bilinmeyeni yaşamak korkutsada beni Yanımdasınya severek yaşarım hepsini...

*Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum.. Sen bu şehirden gideli çok oldu ama ben sana halaa el sallıyorum...

*Aşk acı çekmektir ama sevdiğininde eşlik etmesi gerekir...

*Gözlerime senin resmini çizdim Kapattığımda seninle birlikte olayım diye...

3. 2007-08-04 #3
    pyyyaa süperrr dil

4. 2007-08-04 #4
    paylaşım için saol..emege saygı ;)

5. 2007-08-07 #5
    uzaklıklar küçük sewgileri yok eder büyükleri yüceltir bu bana süper bı söz gibi geldi sanki bnm icin solenmıs hehe

6. 2007-08-20 #6
    en cok dağlar sığmaz onu begendım

7. 2007-12-17 #7
    hep aynı hep aynı şeyler :mad:

8. 2008-10-11 #8
    ---Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

---§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

---Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

---Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

---HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

----Kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.

---Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

Okunma: 18266 - Yorum: 7 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 5/5 - 1