Bu zamana piyasada bulunan hemen hemen bütün video ve müzik indirme programlarını denedim. Çoğunun mantığı aynı olmasına rağmen bunların içinde en çok beğendiğim Vdownloader oldu. Program inanılmaz fonksiyonel. Çok fazla özelliği var. En ünlü video siteleri üzerinden aradığınız videoyu veya müziği buluyor önünüze getiriyor. Size sadece indir demek kalıyor. Videoyu çok hızlı şekilde indiriyor ve anında daha önce ayarladığınız formata çeviriyor. Size herhangi bir klip videosundan o klibin müziğini dilediğiniz formatta veriyor.


Name:	follow-optimized1.png 
Views:	795 
Size:	90,0 KB (Kilobyte) 
ID:	44880

İndirme ve format değiştirme işini o kadar kolaylaştırmışlar ki yüzlerce müzik dosyasını dakikalar içerisinde indirip dinleyebilirsiniz. Abartmıyorum o kadar kolay bu programla.Bir de desteklediği format sayısı o kadar çok ki sanırım piyasada olan bütün video ve müzik formatlarını birbirine çevirebiliyor.

İndirmelerinizi programlaya biliyorsunuz. Şunu şu zaman bunu bu zaman diye ayar yapabiliyorsunuz. Programın bedava ve ücretli versiyonları var. Tabii ki bedava versiyonu kısıtlı. Programın deneme versiyonunu indirip bir süre kullanarak alıp almamaya karar verebilirsiniz.

Programın resmi web sitesi