Dünyaca ünlü online aksiyon oyunu Wolfteam oynamak istiyorsanız ilk olarak üye olmalısınız. Wolfteam'e üye olabilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey daha önce Wolfteam'da kullanılmamış bir e-mail hesabıdır. Bir e-mail hesabınız varsa hemen üyelik işleminizi başlatabilirsiniz.


Eğer bir e-mail hesabınız yoksa Hotmail, Gmail, Mynet gibi ücretsiz e-mail hesabı veren servislerden bir e-mail adresi edinin.

Daha sonra bu linke tıklayarak Wolfteam kayıt sayfasını açınız.

Name:	wolfteam-uye-olma.jpg 
Views:	3804 
Size:	26,3 KB (Kilobyte) 
ID:	43297


Kayıt formunu yukarıda gördüğünüz gibi doldurun. Daha önce kullanılmamış bir wolfteam kullanıcı adı bulmak biraz zor oluyor ama deneme yanılma yoluyla bulabilirsiniz.

Şifre kısmına tahmin edilemeyecek ve unutmayacağınız bir şifre girin. Daha sonra e-mail hesabını girin. Son olarak da güvenlik kodu girin. Formu doldurunca "Hemen Üye Ol" tuşuna basın.

Bu işlemden sonra e-mail hesabınızı açın ve joygamenin size gönderdiği aktivasyon e-mailini onaylayın. Kayıt işlemi bu kadar. Artık bu hesabı kullanarak wolfteam oynayabilirsiniz.

Not: Facebook hesabınızı kullanarak da üye olabilirsiniz. Kayıt formunun sol tarafında bulunan "Facebook ile Giriş Yap" düğmesine basarak üye olabilirsiniz.