Sizde eski tarz mutfaklardan sıkılanlardan mısınız? Modası geçmiş mutfak eşyalarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? O zaman bu yazımıza bir göz atın.

İster çalışsın ister ev kadını olsun bir kadınının evde en fazla vakit geçirdiği yer mutfaktır. Kadın mutfakta yemek yapar , yemek yer , bulaşık yıkar , televizyon izler ve arkadaşları ile kahve içer. Kadınların bu kadar çok vakit geçirdiği bu alan nedense bunlar göze alınmadan inşa ediliyor. Yeni yapılan çok lüks evlerde bile mutfağa çok özen gösterilmediği dikkatimi çekti.

Yabancı dizi ve filmlerde görmüşsünüzdür onların evlerinde mutfaklar geniştir ve büyük kullanışlı dolaplar vardır. Mutfakta yemek yemek için büyük bir masanın yerleştirileceği bir alan mutlaka bulunur. Bizde ise dolap olsun diye yerleştirilmiş küçücük dolaplar sadece buzdolabının gireceği kadar bir boşluk ve iki kişinin zor girebileceği bir alan. İşte bizim mimarlarımızın mutfak anlayışı maalesef bu ve kadınların mutfakta geniş bir alana ihtiyacı olduğunu göz ardı ediyorlar.

Modern Mutfak Modelleri


Sizde geniş bir mutfağa sahip şanslı kadınlardan biri iseniz ve mutfağınızı nasıl dizayn edeceğinize karar veremediyseniz sizin için modern mutfak modellerini fikir vermesi amacı ile bir araya getirdik.

Modern Mutfak Modelleri 1

Bu mutfak modellerinde geniş alanlar, şık büyük ve kullanışlı dolaplar ve iyi aydınlatma göze çarpan çarpıcı detaylar arasında yer alıyor. Mutfaklar sadece yemek pişirilen alanlar olmaktan çıkmış yaşanacak alanlar olarak tasarlanmış.

Modern Mutfak Modelleri 2

Sizde böyle bir mutfak istemez miydiniz?

Modern Mutfak Modelleri 3

Modern Mutfak Modelleri 4

Modern Mutfak Modelleri 5

Modern Mutfak Modelleri 6

Modern Mutfak Modelleri 7

Modern Mutfak Modelleri 8

Modern Mutfak Modelleri 9

Modern Mutfak Modelleri 10

Modern Mutfak Modelleri 11

Modern Mutfak Modelleri 12

Modern Mutfak Modelleri 13

Modern Mutfak Modelleri 14

Modern Mutfak Modelleri 15

Modern Mutfak Modelleri 16

Modern Mutfak Modelleri 17

Modern Mutfak Modelleri 18