SplitCam v4.2 İndir - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

SplitCam v4.2 İndir

 1. SplitCam sanal video yakalama sürücüsü birkaç uygulamaya birden aynı anda tek bir video kaynağından görüntü aktarmanızı sağlar. Örneğin; Bilgisayarınıza bağlı bir webcameranız var ve bunu birden fazla uygulamada aynı anda kullanamıyorsunuz. Bu paylaşım Windows ortamında imkansızken siz bu paylaşımı artık gerçekleştirebileceksiniz. Splitcam ismi aynen şöyle açıklanabilir: Video kaynağındaki görüntü akışını paylaştırır ve bu görüntüyü istemci programların aynı anda kullanabilmesini sağlar..(Aynı anda yahoo messenger ve msn de camera akışını sağlar, normalde bu işlemi yapamazsınız.) Splitcam ile 64 istemciye birden yayın akışını tek bir kaynaktan yapabilirsiniz


  Kullanış

  Genellikle bir video aygıtının kurulumu yapıldıktan sonra, örneğin web-kamera, dv-camera, Tv-alıcı, yada bir TV-girişli video kartı, Siz sadece bir Windows uygulamasına bağlantı yapabilirsiniz. Eğer başka bir uygulama başlatır ve bu uygulamayı aynı video kaynağından almaya çalışırsanız aygıtın "şu an başka bir program tarafından çalıştırılıyor" uyarı mesajını alırsınız. Bu durumda elinizde hiçbir seçim şansı yoktur fakat ilk uygulamanın çalışması bitene kadar beklemeniz gerekir, yada ikinci uygulamayı tamamen kapatmayı denemeniz gerekir.. Bazen bu durum kesinlikle kaçınılmaz olur yada akla en mantıklı gelen kullanım biçimin böyle olduğu söylenir... Fakat söyleyin web-kameranız birden fazla istemci uygulamayla aynı anda kullanılıyor mu?. Bir video konferansında birkaç insanı birden birbirinden bağımsız olarak idare edebiliyor musunuz? Yada hem Video-chat yapıp hemde video-kartınızla görüntüler mi kaydetmek istiyorsunuz?


  İşte tam bu anda Splitcam programı imdadınıza yetişiyor! Tek yapmanız gereken Splitcam i bilgisayarınıza kurmak, onu video kaynağınıza yönlendirin, ve diğer programlara sanal video yakalama aygıtınız olan Splitcam i ayarlayın. Bilgisayarınıza 64 tane birbirinden bağımsız video kaynağı bağlamış gibi gözükecek!

  Ana özellikler
  378 - SplitCam v4.2 İndir Bir tane video kaynağını öncelikli video yakalama aygıtı olarak seçin.
  378 - SplitCam v4.2 İndir 5'ten 30 a kadar istediğiniz frame değerini girin. Genellikle 15 fps videp konferanslar için kullanılır.
  378 - SplitCam v4.2 İndir Temel video Ayarlamaları Splitcam penceresinden yapabilirsiniz.
  378 - SplitCam v4.2 İndir Video görüntüsünü makul ayarlarını bozmayacak şekilde değiştirebilirsiniz
  378 - SplitCam v4.2 İndir Pencere genişliğini kullanacağınız konferans programına uyacak şekilde değiştiriniz..160?120, 320?240, 640?480, gibi...
  378 - SplitCam v4.2 İndir Her konferans programı kendine göre video genişlik ayarını yapabilir.
  378 - SplitCam v4.2 İndir İşlemcinin gereksiz yere meşgul edilmemesi için kullanılmayan video genişliğini geçersiz kılabilirsiniz
  378 - SplitCam v4.2 İndir Program stabilitesini korumak için SplitCam kendini otomatik olarak son versiyonuna güncelleyecektir.
  378 - SplitCam v4.2 İndir Video genişliğine uymak şartıyla resminizi video kaynaklarından istemci bilgisayarlara videoymuş gibi izletebilirsiniz.
  378 - SplitCam v4.2 İndir Resminizi yollamadan önce fotoğrafınızın üzerinde basit etkiler uygulayabilirsiniz..

  Geliştirme aşamasında
  378 - SplitCam v4.2 İndir Çok yakında Splitcam arayüzünü diğer geliştiricilerin hazırladığı "skinler" kullanarak değiştirebileceksiniz, yada kendi arayüzlerinizi skin yapıcı program sayesinde hazırlayabilirsiniz.

  Sistem gereksinimleri
  378 - SplitCam v4.2 İndir İşletim sistemi: Windows 98, Windows ME, windows 2000, Windows Xp, ve eklentileri
  378 - SplitCam v4.2 İndir İşlemci: İntel Pentium yada daha üstü
  378 - SplitCam v4.2 İndir ram:128 mb ram,yada daha fazlası gerekli
  378 - SplitCam v4.2 İndir Eklenti olarak gerekenler: DirectX 9 yada sonrası

  SplitCam kurulumu

  Kurulum Paketini indirin ve Sabit diskinize kaydedin. Mausunuzla çift tıklayarak kurulum paketini çalıştırın. SplitCAm i ilk kez çalıştırdığınızda sanal video kamera sürücüsünü de kurmanız gerekecek. Sürücü Yükleme Onayını "Evet" yada "bu sürücü yüklenirken her zaman izin ver i" tıklayın.
  1401 - SplitCam v4.2 İndir
  SplitCam'e görüntü akışının hangi Video Kaynağından aktarılacağını ok yönündeki butona basarak seçin
  1402 - SplitCam v4.2 İndir
  Eğer bu kaynak kayıtlı bir görüntüyse "Open Video File" seçeneğini tıklayın
  1403 - SplitCam v4.2 İndir
  ve Aktarılacak Görüntü dosyasını seçin...
  1404 - SplitCam v4.2 İndir
  SplitCam i Msn'e tanıtmak için ok yönündeki "ayar sihirbazı" sekmesine tıklayın..
  1405 - SplitCam v4.2 İndir
  Kullanılmak istenen Kamera olarak SplitCam i seçin..Yönergeleri "ileri" diyerek tamamladıktan sonra Splitcam in Play tuşuna 1 kez tıklatın

  Üretici Firma:Splitcamera

  DOWNLOAD (Üreticinin resmi web sayfası)   Konuyu Beğendin mi?
 2. 2009-01-15 #2
  Link Yenilenmiştir

  Okunma: 5215 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0