Hotmail'den kendinize yeni bir hesap açmak düşündüğünüz gibi zor bir işlem değildir. Bir kaç dakika içinde Hotmail'den kendinize yeni bir e-posta adresi alabilirsiniz.


Sizler için, Hotmail'den yeni bir hesap açma işleminin nasıl yapıldığını gösteren bir video hazırladık. Videoyu izleyerek Hotmail'den yeni bir hesabın nasıl açıldığını öğrenebilirsiniz. Videoda bütün önemli noktalara değindik. Fakat ben yinede bazı önemli noktaları tekrar yazmak istiyorum.

Hesap alma işlemini başlattığınızda karşınıza çıkacak kayıt olma formuna girdiğiniz bilgileri kesinlikle unutmamanız gerekmektedir. Sizden istenen güvenlik bilgilerini girerken çok dikkatli olmalısınız. Cep telefonunuzu muhakkak girmelisiniz.

Hotmail Hesap Aç


Hotmail sizden 2 adet güvenlik önlemi isteyecek. Bu güvenlik önlemlerinden ilk cep telefonunuz, diğeri güvenlik sorusu olacaktır.

Güvenlik sorusu kısmında seçeceğiniz sorunun cevabını sadece siz bilmelisiniz. Herkesin tahmin edebileceği bir cevap yazmayınız. Hesap çalma işlerinin büyük bir kısmı kişiyi tanıyan ve ona zarara vermek isteyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı güvenlik kısmına gireceğiniz bilgileri kimse ile paylaşmayınız.
Şimdi videoyu seyredebilirsiniz. Bir yandan seyredip bir yandan işlemleri yaparak hesabınızı kolay bir şekilde açabilirsiniz.