Twitter Hesap Dondurma - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Twitter Hesap Dondurma

  1. Twitter kullanmaktan sıkılanlar veya bir süreliğine de olsa hesaplarını dondurmak isteyen için hazırladığım bu yazıda Twitter hesabınızı nasıl dondurabileceğinizi anlatmaya çalıştım.


    Twitter Hesap Dondurma


    Twitter hesap dondurma işlemi çok basit bir işlemdir. Bir iki dakika içinde hesabınızı dondurabilirsiniz. Fakat bu işlemle ilgili bilmeniz gereken önemli bir kaç husus bulunmaktadır. Twitter hesabınızı komple kapatmak mı istiyorsunuz yoksa geçici bir süreliğine dondurmak mı istiyorsunuz?. Bu konuya kesinlikle karar vermeniz çok önemli. Twitter hesabınızı dondurduğunuzda Twitter size 30 gün süre tanıyor. Bu 30 gün içinde tekrar hesabınızı etkinleştirebiliyorsunuz. Eğer 30 gün içinde etkinleştirmezseniz Twitter hesabının otomatik olarak silinecektir. Bundan dolayı hesabınızı hangi tarihte dondurduğunuzu bir köşeye not almanız Twitter hesabınızın sağlığı için çok önem taşımaktadır. Bu konu ile ilgili uyarımızı yaptıktan sonra dondurma işlemine geçelim.

    Twitter hesap dondurma işlemini videolu olarak anlattığımdan dolayı buradan sonra videoyu izlemeniz gerekmekte. Aklınızı takılan sorular olursa bu konunun altına yazabilirsiniz.


    Güncelleme : 2017-06-28
Bölüm: Twitter

Konu Etiketleri

telefondan twitter dondurma, twitter dondurma mobil, twitter hesap dondurma linki

  Okunma: 3006 - Yorum: 0 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -