Hotmail Şifremi Unuttum (Görüntülü Çözüm Yolu) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Hotmail Şifremi Unuttum (Görüntülü Çözüm Yolu)

1. Son zamanların en popüler sorunlarından biri haline gelen Hotmail hesap şifresinin unutulması, büyük sorunları da yanında getirmeye başladı.

Hotmail hesabının şifresinin unutulması, o e-posta hesabı üzerine alınmış diğer sitelerin hesaplarının da tehlikeye girmesine neden olmaktadır. Unuttuğunuz hotmail hesabı üzerine aldığınız Facebook veya Twitter hesaplarının şifrelerinde çıkabilecek herhangi bir sorun karşısında çaresiz duruma düşebilirsiniz.

Hotmail Şifremi Unuttum (Görüntülü Çözüm Yolu)

Zaten genellikle hotmail hesabının şifresini unuttuğumuzun farkına, Facebook veya diğer sitelerde kullandığımız hesapların şifresini unuttuğumuzda veya kaybettiğimizde varıyoruz. Facebook veya Twitter hesaplarınızın şifrelerini unuttuğunuzda, o hesapların şifrelerini sıfırlayabilmek için hotmail hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Uzun süredir giriş yapmadığınız Hotmail hesabınızın şifresini unuttuğunuzu fark ettiğinizde de, karşı karşıya kaldığınız basit bir sorun bir anda çığ gibi büyüyüveriyor.

İşin daha kötü tarafı ise, hotmail hesabınızın şifresini sıfırlayabilmek için gereken bilgileri de unutmanızdır. Bu durumla karşı karşıya kalan insanların sayısı da bir hayli fazladır.

Bu yazıyı yazmamın ana nedeni de yukarıda bahsettiğim durumdur. Hotmail hesabınızla ilgili tüm bilgileri unutursanız, şifrenizi tekrar nasıl geri alabilirsiniz?

Daha önce bu konuyla bilgili bir kaç yazı yazmıştım fakat gelen soruların çokluğu bu konuyu daha detaylı anlatmam gerektiğini gösterdi. Bende bu konuyu daha iyi anlatabilmek için bir video hazırladım. Videoyu seyrederek bu durumla karşılaştığınızda neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Buyurun, seyredin sizler için hazırladığım videoyu...

Güncelleme : 2017-06-22
  2. 2018-09-30 #2
    yeni leptopa hesap acmak istiyorum ama acilmiyor

3. 2018-09-30 #3
    Hotmail adresine girerek yeni hesap açabilir bu hesabı da laptonuza tanımlayabilirsiniz.

Okunma: 9891 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -