Kadın Ne Der, Ne Demek İster? :)) - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Kadın Ne Der, Ne Demek İster? :))

1. Kadın ne der, ne demek ister?
    1. "Dün gece yine telefonu fişten çekmiştin sanırım. Çaldım, çaldım, açılmadı" ( Sana hiç güvenmiyorum, bilmiş ol.)
    2. "Ne dersin, sence saçımı çok kısa kestireyim mi?" (Bu ilişki yürümüyor ve ben bir şeyleri değiştirmek istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.)
    3. "Uyuyor musun?" (Seninle konuşmak istiyorum.)
    4. "Belki bir gün senin için yemek pişirebilirim." (Sana aşık oluyorum.)
    5. "İşten nefret ediyorum." ( Bana evlenme teklif etmeni ve evimin kadını olmayı bekliyorum.)
    6. "Bakıyorum annenle aranda oldukça özel bir ilişki var." (Bakalım bu anne bağımlılığın ilişkimizi nasıl etkileyecek.)
    7. "Benimle hiç konuşmuyorsun."-ilk on kez- (Niçin benimle konuşmuyorsun? Bende bir gariplik mi var?)
    8. "Benimle hiç konuşmuyorsun."-11-50 arası-( Niçin benimle konuşmuyorsun? Sende bir gariplik var ve bu benim hoşuma gitmedi.)
    9. "Benimle hiç konuşmuyorsun." -51-100 arası- (Başka birini bulduğumda seni terk edeceğim.)
    10. "Ne yapayım? O kadar söyledim. Benimle hiç konuşmadın ki!" (Ben seni uyarmıştım. İyi ki aldatmışım seni.)
    11. "Orası değil, daha aşağı, biraz daha aşağı, dur, biraz yukarı, oh." (orası işte.)
    12. "Tuzu getirir misin?" (Tuzu getirir misin?)
    13. "Dün gece beni aradın mı? Bütün gece Taksim' de bir bardaydım." (Dün gece 22:25-22:27 arası aramış olabilir misin? Bütün gece oturup senin telefon etmeni bekledim. Ama bir ara sigara almak için üst kattaki komşuya gittim. Umarım o iki dakika içinde aramamışsındır.)

2. 2007-07-31 #2
    yapmayın,anlaşılması o kadarda zor değiliz:D marifet anllayabilmekte:D:D

3. 2007-08-06 #3
    Bencede marifet anlayabilende ama...
    anlamaya çalışmak anlaşılmaz olmakla suçlanmaktan daha zor.kim kolay varken zor olanı yapar ki? :)

Okunma: 4408 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -