Akuamarin Taşının Faydaları - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Akuamarin Taşının Faydaları

1. Akuamarin Taşının Faydaları - Akuamarin Taşının Faydaları Nelerdir?

Akuamarin taşının, eksi zamanlarda deniz yolculuklarında kazalardan koruduğu ve doğaüstü güçler sağladığına inanılırdı.

Akuamarin Taşının Faydaları

• Solunum yolları rahatsızlıklarına, boğaz ağrılarına, astım, bronşit ve trioid bezi rahatsızlıklarına iyi gelir.
    • Sindirim siteminin sağlıklı çalışmasını destekler.
    • Bezeler, urlar ve diğer şişlikler için devadır.
    • Çene kemikleri ve dişlerin sağlıklı kalmasını sağlar.
    • Utangaçlığı, sıkılganlığı ve negatif duyguları yenmeye yardım eder. İyimserlik duygusunu arttır, neşe verir.
    • Beden ve zihin ilişkisini güçlendirerek, sezgiler kuvvetlendirir.
    • Özgüven,cesaret ve denge oluşturur. Duygularu açıklama cesareti verir.
    • Taşıdığı özellikler sayesinde gerginliğe ve strese karşı kullanılabilecek en uygun taşlardan biridir. Bunda mavi renginin ödemi büyüktür.
    • Akıl ve mantık gücünü geliştirir.
    • Yaptığınız her işte ruhsal doyum bulmanıza yardım eder.
    • Bereket ve uğur taşıdır.
    • Eğer iyi yaptığınız işlerde bile, yetersiz kaldığınıza inanan mükemmeliyetçi bir yapıya sahipseniz; akuamarin sizin manen tatmin olmanızı sağlayacak şekilde görüşünüzü genişletir, kendi değerinizi fark etmenizi sağlar.
    • Hafızayı güçlendirir, berrak bellek oluşturur. Mantıklı ve dengeli düşünmenizi sağlar.
    • Alkol, sigara ve uyuşturucu gibi maddelerden uzak tutar, bunlara olan tiryakiliği zayıflatır.
    • Kendinize olan güveninizi arttırır, tembellik eğilimini geçirir.
    • Zihinsel ve bedensel gevşeme sağlar. Aşırı sinirli, gergin ve heyecanlı bir yapıya sahipseniz, akuamarin daha huzurlu olmanızı sağlayacaktır.

Güncelleme : 2019-03-17
  Okunma: 1300 - Yorum: 0 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -