ClickBank Nedir, Yasal mıdır, Yaş Sınırı Var mıdır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

ClickBank Nedir, Yasal mıdır, Yaş Sınırı Var mıdır?

 1. arkadaşlar clickbank ile birkaç sorum olacak öncelikle yaş sınırı varmıdır ? ve satış ortaklığı yapıp para kazandığımızda kredi çekmiş gibimi oluyor yani parayı alıyoruz sonra faiz ile gerimi ödüyoruz lütfen konu ile ilgilenen varsa yardım edebilirmi ? birde 5 kredi kartı ile satış yapmamız mı ne gerekiyormuş paramızı alabilmek için onla ilgi açıklama yaparsanız sevinirim .


  teşekkürler...
 2. 2012-05-08 #2
  Alıntı:
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  arkadaşlar clickbank ile birkaç sorum olacak öncelikle yaş sınırı varmıdır ? ve satış ortaklığı yapıp para kazandığımızda kredi çekmiş gibimi oluyor yani parayı alıyoruz sonra faiz ile gerimi ödüyoruz lütfen konu ile ilgilenen varsa yardım edebilirmi ? birde 5 kredi kartı ile satış yapmamız mı ne gerekiyormuş paramızı alabilmek için onla ilgi açıklama yaparsanız sevinirim .

  teşekkürler...
  Clickbank nedir, nasıl kullanılır?

  Clickbank, %50 ile %75 arasında komisyonlar kazanabileceğiniz, 70.000'den fazla ürüne satış ortaklığı sunan, dünyanın en çok kullanılan ve en güvenilir affiliate ağıdır. 200'den fazla ülkeye hizmet veren Clickbank dünyanın lider satış ortaklığı platformudur.

  1998 yılında kurulmuş olan Clickbank verdiği güven sayesinde ortalama günlük 27.000'den fazla ürünün satışını gerçekleştiren bir e-ticaret platformudur. Clickbank üzerinden tüm dünyaya her 3 saniyede bir satış gerçekleşmektedir.

  Clickbank üzerinden pazarlanan ürünlere satış ortağı olarak %50 ile %75 arasında değişen yüksek komisyonlar kazanabilirsiniz. Dilediğiniz ürüne bir kuruş ödemeden satış ortağı olabilirsiniz.

  Örneğin, fiyatı 70 dolar olan ve %50 komisyon veren bir ürüne satış ortağı olduğunuzda, satışına aracılık edeceğiniz her ürün için 35 dolar para kazanabilirsiniz. Popüler bir ürüne satış ortağı olduğunuzda, bu üründen günde 15-20 tane bile pazarlayabilirsiniz. Bu durum tamamen uyguladığınız reklam ve pazarlama yöntemleriyle alakalıdır.

  Böyle bir üründen günde 3 tane bile pazarlamış olsanız günde yaklaşık 100 dolar kazanabilirsiniz. Burada önemli olan, doğru ürünleri bulmak ve bu ürünleri pazarlamak için uygun reklam ve pazarlama tekniklerini kullanmaktır. Clickbank'tan sıradan internet kullanıcıları dahi kolaylıkla para kazanabilir. Fakat bu işi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bu işi özellikle kulaktan dolma bilgilerle yapmak para ve zaman kaybına neden olabilir.

  Clickbank üzerinden satış ortaklığı yapmak size çok iyi para kazandırabilir. Önemli olan size doğru pazarlama stratejileri ve ürün seçme kriterleri konusunda yol gösterecek güvenilir bir kaynaktan faydalanmaktır. Clickbank bünyesinde bulunan ürünleri pazarlamak için bir web sitesine ya da uzman olmanıza gerek yoktur. Sıradan bir internet kullanıcısı olsanız bile doğru kaynağı kullanarak bu işi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

  İnternet üzerinden para kazanmak istiyorsanız, online satış ortaklığını kesinlikle denemelisiniz. Satış ortaklığı en güvenli ve en garantili online kazanç sistemlerinden biridir.

  Okunma: 1841 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -