Amerika Elini İslamiyetin Üzerinden Çek Artık - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Amerika Elini İslamiyetin Üzerinden Çek Artık

1. Yıl 1939 dünyada silah teknolojisi olarak en gelişmiş ulus Almanya ve bu teknolojiyi 1945 e kadar geliştirmeye devam etmişler (6 yıllık sürede ufo bile yaptıkları söylenmekte) nihayetinde Polonya ya saldırıyor ve 2. dünya savaşı başlıyor ve böylesine bir teknolojiye sahip olmalarına rağmen Amerika dünyayı 2. bir moğol istilasından kurtarıyor böylece Büyük Almanya hayali son buluyor.

Konuyu Beğendin mi?
    Güncelleme : 2012-03-31
  2. 2012-03-31 #2

Yıl 2012 silah teknolojisi olarak en ilerde olan ülke Amerika ve yakın bir gelecekte İran a saldırmak istiyor acaba bu 3. dünya savaşını çıkaracak mı ve zamanında dünyayı kurtaran Amerika şu anda aslında Almanya nın rolüne soyunmuş ve bir büyük Amerika sevdasına tutulmuş tarih gösteriyor ki Böyle büyük sevdalara tutulan devletler sonunda hep hüsrana uğramışlar ,bu imkansız gibi gözüksede 2. dünya savaşında Almanya nında yenilmesi imkansızdı umarım Amerika İran a saldırmak gibi bir hatayı yapmaz Bunu İran ı veya Amerika yı sevdiğim için değil böyle bir yangında bizimde yanabilme ihtimalimizin olduğundan söylüyorum .

3. 2012-03-31 #3

Benim naciz vücudum bir gün mutlaka toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır.

Mustafa Kemal Atatürk

Güncelleme : 2012-03-31
  Okunma: 1086 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0