Facebook Zaman Tünelini İptal Etme

Name:	facebook-zaman-tunelini-iptal-etme.jpg 
Views:	11788 
Size:	9,0 KB (Kilobyte) 
ID:	29060Bütün Facebook kullanıcılarının baş belası haline gelen Zaman Tüneli'ni devre dışı bırakma çalışmaları devam ediyor.

Birçok web sitesinde, Facebook Zaman Tüneli'ni devre dışı bırakma ile ilgili birçok yazı mevcut olmasına rağmen, gerçek anlamda Facebook Zaman Tüneli'nden kurtulmanın yolu yok. Bir kere Zaman Tüneline girerseniz, bir daha geri dönüş yapamıyorsunuz.

Bu zamana kadar bulunan çözümler web tarayıcısı üzerinden, eklentiler sayesinden görünümü değiştirmekten ileri geçemedi. Eklentiler sayesinde, eski Facebook profilinizi görebiliyorsunuz fakat Zaman Tünelinden tamamen çıkamıyorsunuz. Arkadaşlarınız profilinize girdiğinde, Zaman Tüneli'ni görmeye devam ediyorlar.

Bu sizin için yeterli ise, bu işi yapan yeni bir Chrome uygulamasını sizlere tanıtmak istiyorum.
Web tarayıcısı olarak Chrome kullanan arkadaşlar, TimelineRemove uygulaması yükledikleri takdirde, eski Facebook profillerini görebiliyorlar.
Uygulamayı yüklediğinizde tarayıcınızın sol üst kısmına bu İsim:  simge.jpg
Görüntüleme: 9854
Büyüklük:  1,5 KB (Kilobyte) simge gelmektedir. Bu simgenin üzerine tıkladığınızda eski profilinize geçebilirsiniz. Tekrar tıkladığınızda Zaman Tünel'ine geri dönüş yapıyorsunuz.

Eklentiyi yüklemek için buraya tıklayınız.