Böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul, İzmir, İzmit, Bursa illerinde yer alan şubelerimiz ile tüm böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama hizmetlerini, ekonomik fiyatlarla ve garantili olarak sağlayan Sağlık Bakanlığı ruhsatlı bir şirkettir.


Böcekler taşıdıkları mikroplar ile insanlara hastalık bulaştırırlar. Bu nedenle yaşam alanlarımızın, daha dezenfekte, daha hijyen ve daha sağlıklı ortamlar olması için mutlaka böceklerden arındırılması gerekmektedir.

Böcek ilaçlama şirketi olarak, kurulduğumuz günden bu yana toplumlumuzdaki her ferdin sağlıklı ortamlarda yaşamaları adına garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Böcek ilaçlama şirketimizde, ilaçlama alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları kullanan ilaçlama şirketimizde, uzman ve deneyimli personelimiz ile ilaçlama hizmeti sağlamaktayız.

Böcek ilaçlama şirketimizde böcek ilaçlama da kullanılan etkili ilaçlar böcek türlerine göre ziraat mühendislerimiz kontrolünde titizlikle hazırlanmaktadır. İlaçlama personelimizin eğitimleri de ziraat mühendislerimiz tarafından verilmektedir.

7/24 ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul, İzmir, İzmit, Bursa illerindeki tüm semt ve mahallelerinde bulunan servisleri ile yer ve zaman ayrımı yapmadan aynı fiyatlarla böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Böcek ilaçlama şirketimizde ilaçlama sonrası, gerekli yasal evraklar müşterilerimize sunulmaktadır. Böceklerden kurtulmak için Haşere ilaçlama şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Mücadele Metodları
Böceklerle Mücadeleye Başlamadan Önce Yapılması Gerenler
İnsanlara Zararlı ve zararsız olan Böceklerin Tespit Edilmesi;

Böceklerden kurtulmak istiyorsak bunu en etkili ve kalıcı bir sonuç olması için zararsız ve yararlı böcek türlerinin tespit edilip bunların yayılış ve üreme yoğunluklarına göre tespit edilmesi gerekmektedir.Bu nedenle,Böceklerin yayıldığı bölge'de araştırma çalışması yapılmalı ve bunların doğal düşmanları tespit edilir.Bu Araştırmalar sonucu,bulunan böcek türüyle daha önce mücadele edildiyse biyolojisi ve mücadele metodları biliniyorsa bu böcek türünün kontrolü kolaydır.Bunun aksine eğer yeni bir tür ise bu türün biyolojisi, üreme hızı, hangi ilaçlara ne kadar tepki verceği bulunduktan sonra ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

Bunlara ilave olarak bulunan zararlı böceklerin doğal düşmanları olarak adlandırdığımız diğer böcek türlerinin etkileride araştırılıp bu türlerden'de yararlanmak alternatif çözüm olabilir.Bu yüzden böceklerden kurtulmak için kimyasal mücadele seçilirse doğal düşmanları olan diğer böcek türlerinin etkilenmeyeceği bir uygulama yapılmalıdır.

Böceklerin Yoğunluğunu ve Vereceği Zararların Tespit Çalışmaları;
Böcek ilaçlaması yapılmadan önce zararlının yoğunlu tespit etmek için haşerenin bulunduğu bölgenin bir kısmı esas alınarak çeşitli uygulamalar yapılır.Bazen bu uygulamalar zor olabilir o zaman biz marmara ilaçlama olarak belirli bi bölge referans alarak ordaki böcek türü arasında tahmin yürütmeyi öneriyoruz.Önemli bi konu olarakta tespit edilen böcek türünün gelecekte ulaşabilceği çoğunluğu bilinmesi gerekmektedir bunlar içinde böceğin biyolojisini bilmek çok önemlidir.

Böceklerin Üremesini Engellemek
Böceklerin üremesinde etkilen bir çok faktör vardır.Bunlardan başlıcaları;sıcaklık,besin,su kaynakları, yağmur gibi etkilerdir.