Mezarlık Neden Çöker? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Mezarlık Neden Çöker?

1. Mezarlığa gittiğimde rahmetli annemin mezarını çökmüş bir halde buldum içi bayağı görünüyordu boşlukları taşlarla doldurmaya çalıştım ama kafama takıldı büyüklerimiz eski inançlara göre iyidir diyorlar nedir acaba aydınlatırmısınız ? Şimdiden çok teşekkürler.

2. 2011-11-03 #2
    Arkadaşım Bunun İnançla Alakası Yok Mezarlıklar Çöker Cenaze Gömülürken Bildiğiniz Gibi Tahta Konur Bu tahtalar Zamanla Kırılır Çürür Yağmurunda Etkisiyle Mezarlıklar Çöker Bu Çökme Toprağın Yapısına Göre 2 Senede Sürüyor Toprakla Doldurun.

3. 2017-06-21 #3
    Benim kardesim sadece 2 ay once vefat etti ama bir hafta önce mezarına gittiğimizde mezarının içine çöktüğünü gördüm yanındaki olen bir kişinin kardeşi bizi görünce mezar çökmesinin çok iyi olduğunu söyledi. Ayrıca herşeyin inançla ilgisi vardır bence. Ha senin yorumunun da doğruluk payı vardir onu bilemem.

4. 2017-07-06 #4
    O mezarın üzerine büyü yapmışlar genellikle kaşık büyüsü yapılınca mezar çöküyor. neden benim kardeşimin mezarı diyorsan çünkü genelde yeni ölen kişinin mezarına yapılıyor ki etkisi sürsün.Dün mezarlığa giderken bir mezarın üstünde kaşık gördüm ve büyü yapmislardi büyünun etkisiyle mezar çökmüştu bence bir oraları temizleseydiniz keşke.Allah büyü yapan insanları kahretsin inşallah.

5. 2017-11-25 #5
    merhaba arkadslar ben gece saat 1 di babamin mezarina gittim ve bas ucunda ve ayak kismin yuvarlak bi cokuk vardi beni bilgilendirirmisinzi

6. 2018-06-20 #6
    Kayınvalidem vefat edeli 2 sene oldu mezara hala çok yüksek sanki ilk gömülmüş Gibi Onun bir anlamı var mıdır

Konu Etiketleri

kabir toprağı neden çöker, mezar çökmesi ne anlama gelir, mezar neden erken çöker, mezar neden sulanır, mezar toprağı nasıl olmalı, mezarda toprak neden çöker, yeni mezar neden çöker

Okunma: 16769 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -