Bu benzersiz yazılım herhangi bir yazıyı sizlere okuyabilir veya MP3/WAVE formatlarına çevirebiliyor. 2nd Speech Center sizlere dökümanları dinlemenizi, e-postalarınızı veya web sayfalarını ekran üzerinden okunmasını sağlayan ödül almış bir text-to-speech (yazıdan konuşmaya) oynatıcısı. Yazı olayına ek olarak, 2nd Speech Center sizlere text dosyalarını MP3 veya WAVE dosyaları haline getirebiliyor ve ileride tekrar dinlemenize olanak tanıyor.


2nd Speech Center Plain Text dosyalarını (.txt), Microsoft Word dosyalarını (.doc), PDF dosyalarını (.pdf), EMail dosyalarını (.eml), Rich Text dosyalarını (.rtf), HTML dosyalarını direk olarak açabiliyor. Microsoft Internet Explorer için, 2nd Speech Center IE araç çubuğu barındırıyor. 2nd Speech Center birçok kadın ve erkek robotik sesi 11 farklı dil için destekliyor. Program aynı zamanda Windows Clipboard görüntüleyebiliyor ve otomatik olarak içeriği sizlere okuyor. Bu özellik ile web sayfalarını, e-posta mesajlarınzı, dökümanları ve daha fazlasını sizlere en kolay şekilde sunuyor.


Ek olarak, 2nd Speech Center birçok kullanışlı ve zaman kazanmanızı sağlayacak özelliklerle donatılmış kendine özgü bir program. Konuşan alarm saat, konuşan hatırlatıcı ve güçlü komut satırlarıyla gelişmiş kullanıcılarada birçok seçenek sunuyor. Ve sakın merak etmeyin basit arayüzü ile bu programın kullanımı çok kolay.

411 - Metin Okuma Kaydetme ProgramıDOWNLOAD

Lisans: Deneme Sürümü, Tam Sürüm $39.95

Üretici Firma :Zero2000