Outlook 2010 İmza Sorunu - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Outlook 2010 İmza Sorunu

1. Merhaba arkadaşlar.
    Outlook 2010'da imza sorunu yaşıyorum. Sorun fotoğrafta görüldüğü gibi.. İmza eklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum.. Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden..

Resim Galerisi Resim Galerisi Name:	this.jpg 
Views:	1118 
Size:	80,0 KB (Kilobyte) 
ID:	23639  
  2. 2011-09-29 #2
    Bir şirkette çalışıyorsanız ve şirket bilgisayarları bir domainnin altındaysa kısıtlamalardan dolayı bu hatayı alma olasılığınız çok yüksek. Yani bilgisayarınıza konunan kısıtlamalar yüzünden kayıt sorunu yaşıyorsunuz.

3. 2011-09-29 #3
    Evet şirket bilgisayarı ama diğer bilgisayarlarda da outlook kullanılıyor bu şekilde sorun yok onlarda.. Çözümü ne olabilir peki?

4. 2011-09-29 #4
    Şiirket bilgisayarlarında genelde her departman için ayrı kısıtlamalar konur. Tahminin bu kısıtlamalardan yazım izni kısıtlanmış. Sebebin bu olup olmadığını örğrenmenin tek yolu bilgisayarı "administrator" hesabından açmaktır. Eğer sorun ortadan kalıyorsa sebeb kısıtlamalardır.

5. 2011-09-29 #5
    Denicem gün içinde yine sorun devam ederse yardımınızı isticem tekrardan.. Teşekkür ederim ilginize.

6. 2011-09-29 #6
    Rica ederim. Ağınızı kim kurduysa ona durumu söyleyin sizi domainden çıkarsın yada administrator yetkisi versin.

7. 2011-09-29 #7
    Bu arada imza örnekleri olarak buradan deneme yapabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/microso...ornekleri.html

8. 2011-10-08 #8
    Maalesef olmuyor.. Şirkette ki tüm bilgisayarlar da imza var ama sadece o bilgisayar da aynı hatayı alıyorum. Administratör'den giriş yapıyorum zaten ama hala sorunu çözebilmiş değilim..
    Son hali bu..

Okunma: 3443 - Yorum: 7 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -