Uykusuzluk İçin Şifalı Bitkiler olarak size pek çok öneri gelebilir hepsi hemen hemen bir kısım etki gösterir fakat bu dertten muzdarip biri olarak benim hepsini denedikten sonra karar kıldığım bitkisel su hakkından bilgi vereceğim.


Benimde adını önceden duymadığım tahminen sizinde duymadığınız Karabaş Otu Yaprağı Suyu kim ne derse desin uykusuzluk için birebir düzenli kullandığınızda uykusuzluktan eser kalmıyor normal uyku düzenine giriyorsunuz ve yan etkisini de görmedim.Tavsiye ederim gene başka bitkisel karışımlar denemek isteyenler için aşağıdaki tavsiyelerime de bakabilirsiniz.


Uyku düzensizliği sebebiyle geceleri rahat uyuyamıyor ve defalarca uykunuz bölünüyorsa bazı bitkisel çaylarla bu durumu giderebilirsiniz.

3 Adet ayva yaprağı
4-5 yaprak melisa
3-4 yaprak taze nane veya yarım kahve kaşığı kuru nane
1 dilim limon
az şeker

Hazırlanışı; Önden melisa ve ayva yapraklarını koyun ve 2-3 dakika kaynatın. En son naneleri ekleyin ve ateşi kapatın. 3-4 dakika kadar demlenmeye bıraktıktan sonra limon ve şeker koyup için.

Bu çayı akşam yatmaya yakın içerseniz daha iyi uyuyabilirsiniz. Ayrıca rezene, papatya, anason çayları da daha rahat bir uyku için yararlıdır.