Testis Kanseri Belirtileri ve Tedavisi adlı konuyu ve verdiğiniz cevapları okudum .. Yaşım 20 bundan 3 sene önce bir kabakulak geçirdim ilk ateşli bi hastalık sandığımız için doktora gitmedik , hastalık ilerledi ve tesislerime geldi , sağ testisim diyerine göre 2 kat büyüdü muane olduktan bi kaç gün sonra hastalığım geçti ama bu sefer büyüyen tesis normal tesise göre 2 kat ufaldı ..

Sizin dediğiniz gibi tesisimde bezelye büyüklüğünde bi şey oldu .. Bi kaç ay sonrada pesnisim ucunda kan geldi ve ucu acımaya başladı ve bozuldu dudak şeklini alarak dışa cıktı ilk başta utantım sıkıldım doktora gidemedim .. Karar verip doktora gittim , doktor sperm testi istedi .. test sonuçları geldikten sonra .. Doktor ; Test sonuçları normal kısır deyilsin askerden sonra bi daha gel kontrl edelim dedi .. \ ama ben kendim bu sözlerden tatmin olmadım 1. sı tesislerimin biri küçük biri büyük psikolojik olarak beni etkiliyor 2 . si penisimin ucu tahriş olmus durumda içeriden dişa gelip dudak şeklinde 3. de bezelye olan ufak tesisimde var hala ve ben yine ne yapaçağımı bilmiyorum ... \ Cvp verirseniz çok memnun olacagım şimdiden teşekurler ..