Pc Acer 713 sayfalar gec acılıyor - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Pc Acer 713 sayfalar gec acılıyor

1. pc acer713 orjinal 8 yıllık makina 2 ay önce sayfalar gec acılıyor diye format attırdın bu gün yine aynı sorunla karşı karşıyayım ne yapmalıyım..?
  2. 2011-09-17 #2
    Bilgisayarınızın fanlarını kontrol ediniz. 8 ay önce format atmanız makinanızın temiz olduğunu manasına gelmez. Bilgisayarınızı virüs tarama programı ile taratın.

Aşağıdaki adımları uygulayın.

1.Combofix indirip bilgisayarınızı taratın.
    2.Bu sayfadan ücretsiz virüs tarama programınızı indirip bilgisayarınıza kurun.

3. 2011-09-18 #3
    Alıntı:
    acaba Nickli Üyeden Alıntı
    Bilgisayarınızın fanlarını kontrol ediniz. 8 ay önce format atmanız makinanızın temiz olduğunu manasına gelmez. Bilgisayarınızı virüs tarama programı ile taratın.

Aşağıdaki adımları uygulayın.

1.Combofix indirip bilgisayarınızı taratın.
    2.Bu sayfadan ücretsiz virüs tarama programınızı indirip bilgisayarınıza kurun.
    Öncelikle destekleriniz için teşekkür ederim.
    Combofix yükleyip pc yi tarattım.
    Avast yüklü idi sildim sizin önerdiğiniz AVG-Anti-Virus-Free-Edition-2011 i yükledim.
    Pc de programlar herangi kötü yazılım veya virüs bulamadı.
    Sorun aynen devam ediyor..
    Şuna dikkat ettim bilgisayarım adsl ye bağlıyken bu kasma var adsl devre dışı bırakınca normale dönüyor.
    Bunun anlamı sorunu ne olabilir.

4. 2011-09-18 #4
    Sorununuz web sayfalarının geç açılması mı?
    Bilgisayarınızın kasması, takılması mı ?

5. 2011-09-18 #5
    Alıntı:
    acaba Nickli Üyeden Alıntı
    Sorununuz web sayfalarının geç açılması mı?
    Bilgisayarınızın kasması, takılması mı ?
    Evet Örnek Face ve msn acıkken expolorer den yeni sayfa zor acılıyor hatta link yazarken ben yazımı bitiriyorum cubukta yazı sonradan bitiyor.Yani ben yazıyorum yazılar benim cok arkamdan geliyor.

6. 2011-09-18 #6
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    Evet Örnek Face ve msn acıkken expolorer den yeni sayfa zor acılıyor hatta link yazarken ben yazımı bitiriyorum cubukta yazı sonradan bitiyor.Yani ben yazıyorum yazılar benim cok arkamdan geliyor.
    Değerli arkadaşım siz sorumu tam anlıyamadınız sanırım benim yazdığım konunun %45 sapması ile cevap veriyorsunuz, vaktinizi aldım özür dilerim hakkını helal et kardeşim. yinede sağol.

7. 2011-09-18 #7
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    Değerli arkadaşım siz sorumu tam anlıyamadınız sanırım benim yazdığım konunun %45 sapması ile cevap veriyorsunuz, vaktinizi aldım özür dilerim hakkını helal et kardeşim. yinede sağol.
    SORUM ŞUYDU;

pc acer713 orjinal 8 yıllık makina 2 ay önce sayfalar gec acılıyor diye format attırdın bu gün yine aynı sorunla karşı karşıyayım ne yapmalıyım..?

8. 2011-09-18 #8
    Şu linkten mozillayı indirip denermisin aynı kasma devam ediyor mu ?

Firefox 7 - İndir - Delinetciler Paylaşım Forumu

Okunma: 1337 - Yorum: 7 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -