Dalyan Club

Anadolu Yakası'nda bulunan yakasının en büyük havuzuna sahip. Çocuk havuzuda bulunan tesis iyonizasyon sistemi ile korunduğu için klora duyarlı kişiler rahatlıkla kullanabilir. Havuz suyunda deniz suyu kullanılan mekana günlük veya sezonluk üye olarak giriş yapabilirsiniz. 10 yaş altı çocuklara ücretsiz olan tesis Divan Grubu tarafından işletiliyor ve restaurant, bar ve pastaneyede sahip.
Istanbul Marriott Hotel Asia

Anadolu yakasının en güzel havuzlarından birisine sahip olan Marriott Hotel Asia'da iki açık havuz ve bir kapalı havuz bulunuyor. Ayrıca iki sauna, buhar odaları ve Türk hamamı yorgunluğunuzu atmaya yardımcı oluyor. Spor salonuna üye olduğunuzda yoga ve pilates eğitmenleri aracılığıyla spor yapabilme şansınızda var. 0-6 yaş arası çocuklara havuz ücretsiz olarak sunuluyor. 7-18 yaş arası çocuklarınız ise %30 indirimli olarak havuzu kullanabiliyor.
T And T Sosyal Kulüp

Sportif Yaşam Merkezi İstanbul'daki en sportif alışveri ve yaşam merkezi. İçerisinde mağazalar, sinema, açık kapalı yüzme havuzları, spa merkezi, futbol ve basketbol sahaları, tenis kortları bulunan merkez spor yapmak isteyen bölge sakinleri tarafından sıklıkla tercih ediliyor.
Hillside City Club Trio

Hillside City Club-Trio'nun palmiye ağaçlarının arasına gizlenmiş olan açık havuzu 15 Eylül'e kadar açık. Hillside City Club-Trio'da havuzbaşında Planet Café isimli birde kafe bulunuyor. Mekan üyelik sistemi ile çalışıyor ve üyeler tüm yıl boyunca tesisteki tüm alanlardan özgürce faydalanabiliyor.
Tuzla Kafkale Spor Kompleksi

Spor AŞ. tarafından işletilen Tuzla Kafkale Spor Kompleksi yüzme havuzun dışında pek çok spora ev sahipliği yapan bir tesis. Tesiste bir yarı olimpik havuz ve birde çocuk havuzu ile çocuk eğitim havuzu bulunuyor. Tesis ücretsiz olarak hizmet veriyor. Tesiste yüzmenin yanısıra tenis, basketbol, futbol, fitnes gibi sporlarıda yapabilmek mümkün.Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu

Ümraniye'de bulunan Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu'nda bir adet yarı olimpik havuz bulunuyor. Yüzmenin dışında **uagym, fittness, sauna, step, Türk hamamınında bulunduğu tesis Spor AŞ. tarafından işletiliyor.
Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi

Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi'de İ.B.B.'ye bağlı Spor AŞ. tarafından işletlmektedir. Tesiste yarı olimpik kapalı yüzme havuzu bulunuyor. Bunun dışında step, aerobik ve fittness salonuda tesiste bulunmakta.