İstanbul'a Yakın En İyi Oteller - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

İstanbul'a Yakın En İyi Oteller

 1. Şehrin gürültüsünden bunalanlar için İstanbul'a yakın birkaç otek seçeneği

  LAVANDA OTEL

  Otel, Ömerli ve Darlık barajları arasına gizlenmiş Ulu Pelit Köyü'nde, İstanbul'a 45 dakika uzaklıkta. El değmemiş meşe, kayın ve çam ormanları arasında sakin, huzurlu ve yalın bir dinlence yeri. Tesis tam anlamıyla bir aile işletmesi. Şen Ailesi'nin fertlerinden gastronomi eğitimi alan Emre bey işin başına geçmiş. Mutfağa ise 'Yemek Atölyesi' adını vermiş.


  Manzaralı salonu, jakuzi, ısıtmalı su yataklarıyla donatılan kapalı ve açık dinlenme mekanları, hidroterapi ve aromaterapi banyoları mevcut. Güneş enerjisiyle ısıtılan açık havuz, yılın yedi-sekiz ayı, günün her saati açık. Trekking, dağ bisikleti, paintball aktiviteleri için profesyonel eğitim desteği veriliyor.

  24 - İstanbul'a Yakın En İyi Oteller


  Adres: Ulu Pelit Köyü, Seçkin Sokak, No: 2 - Şile Tel: 0216 736 56 40-41

  AYANiKOLA BUTiK OTEL

  25 - İstanbul'a Yakın En İyi Oteller

  Özellikle İstanbul'da yaşayanlar için ideal bir hafta sonu kaçamağı mekanı. Ev sahibi Aysel Buluç, babadan kalma sayfiye evini onararak harikalar yaratmış. Aile yadigarı antikalarla yapılan dekorasyon nostaljik bir değer oluşturmuş.

  Odalar ismini değerli taşlardan alıyor: Turkuaz, inci, akik, yakut, lal, pembe kuvars, lapis ve mercan. Her odanın konsepti, ismini aldığı taşın rengine göre belirlenmiş. Denize sıfır konumlanan tesiste odalardan çıkar çıkmaz plaj ayağınızın altında. Kahvaltı, otelin serasında yetişen sebze ve meyvelerle hazırlanıyor.

  Adres: Ayanikola Mevkii - Büyükada -Tel: 0216 382 41 43


  GREENLINE GUEST HOUSE
  Dere kenarında, sessiz bir atmosferde, ev konforu ve doğa manzarası eşliğinde, yalnızca yaşadığınız andan keyif alarak tatilinizi geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  Çocuklarınız çimlerde koştururken, siz de derenin muhteşem manzarasında keyfinize bakın.

  Adres: Yakuplu Sapağı, Göksu Deresi Kıyısı - Ağva Tel: 0216 721 84 91

  VILLA FE BUTiK OTEL

  26 - İstanbul'a Yakın En İyi Oteller

  İstanbul'un içerisinde, ama bir o kadar da şehir kalabalığının uzağında yer alan bir çiftlik evi. Az sayıda süitlerde konaklama hizmeti veren Villa Fe Butik Otel, aynı zamanda bir sanat galerisi olma özelliği de taşıyor.

  Zevkli ve zengin kişilğini, çiftçiliğin iç dekorasyonuna da yansıtan ev sahibi Ferhan hanım, yaşadığı mekanı otel olarak turizme kazandırmış.

  Adres: Elbasan Köyü, Ferko Fidanlık Yolu, Çatalca Tel: 0533 931 52 14

  VILLAGE PARK

  27 - İstanbul'a Yakın En İyi Oteller
  İshaklı Köyü, Riva yolu üzerinde, ağaçlar arasında 42 dönüm arazi üzerine kurulmuş bir tesis. Büyük şehrin yoğun temposundan kaçıp kısa ya da uzun süreli dinlenme imkanı sağlayacak bir yer.

  Teknik donanıma sahip altı farklı toplantı salonu bulunuyor. Açık ve kapalı restoranlar, western dekoruna sahip 'Dingo'nun Ahırı' bar, açık yüzme havuzları, mini fitness salonu, dans stüdyosu, her mevsim için uygun piknik alanları var.

  Adres: İshaklı Köyü, Ayazma Mah, Beykoz
  Tel: 0216 434 59 31 2. 2013-02-25 #2
  İstanbula en yakın oteller ve gerçekten konaklamaktan zevk alabileceğiniz otellere https://www.ssc.com.tr/istanbul-otelleri adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz delinetciler ;)

  Okunma: 2200 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -