Atatürk'ü sevmek suç mu? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Atatürk'ü sevmek suç mu?

1. Öncelikle forumdaki herkese sevgiler !
    Ben Atatürk ve Cumhuriyete sevdalı herhangi bir türk bireyiyim ve bundan önce bir kaç gün başka ve önemli denilen bir forumda sadece bu yönde konuştum ve bu yönde bazı gerçekleri söylediğim için BANNED oldum ! ATATÜRKÜ VE CUMHURİYETİ SEVİYORUM VE HİÇDE AZ DEĞİLİZ DEDİM

Eğer Bu Ülkeyi seviyorum ve bunu dile getirmekten dolayı BANNED olucaksam lütfen baştan belirtin , boşuna zaman ve enerji kaybetmeyeyim !
  2. 2007-04-26 #2
    helal olsun AZ DEĞİLİZ

3. 2007-04-26 #3
    bravo az degiliz o 1.5 bin kişi 40 binin sesi

4. 2007-04-27 #4
    arkadaşım sen nasıl bir siteye üyeydin ki seni banlamışlar...sadece bunu söylediğin için mi acaba..inanmak istemiyorum ama..garip geldi..senin gibi Atatürkçü bir arkadaşımızın daha seçici olması nasıl bir siteye üye olduğunu araştırmasını isterdim..neyse kurtulmuşsun iyi ki banlamışlar!!!!

5. 2007-04-27 #5
    Haklısın seçici olmak lazım bu konuda ama dışarıdan ne olduğunu anlamak çok zor , bu bahsettiğim site büyük bir forum ve şu an içinde olduğumuz foruma çok benziyor T....Mania desem anlarsın sanırım..
    İnanmak zor ama gerçekten sorun bu oldu , Hiçde az değiliz demem ve bu yönde konuşabileceğim çok şey söyleyeceğimden korktular
    Birde lütfen siyaset karıştırmayalım foruma , herkesin görüşü var ama kendine saklı kalsın , bu ülke için cumhuriyet için siyasetsiz birşeyler yapalım dedim

6. 2007-04-28 #6
    Yarin ÇaĞlayandakİ Mİtİng'de Yİne Demokrasİ Sevdalisi SÖzde Medya Tarafindan Bakin Bakalim Nasil Haber Yapilacak , AtatÜrkÜ Sevmek Bu Ülkede UÇ Bİr Taraf Oldu Sankİ Artik İnsanlar Yadirgiyor Ya Bİz DeĞİlmİydİk Okul Yillarinda Atam İzİndeyİz Dİyen , Andimizi SÖyleyen Sonra SÜreklİ Onun İlke Ve İnkilaplarini ÖĞrenen

7. 2007-05-06 #7
    az degilizzz.helal olsunn sana..

8. 2008-06-22 #8
    az deiliz ama onlar çok bilmiyorum napcaz cumhuriyetin başına yine çorap ördüler bu konuyu devam ettirelim ve bu gidişe bir son verelim!

Güncelleme : 2008-06-22
  Okunma: 2499 - Yorum: 7 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -