Sen de Gitme Oyuncu Kadrosu


Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğulları, Serdar Orçin Alican Yücesoy, Kemal Uçar, Hande Doğandemir, Didem İnselel, Bulut Köpük, Ayşenil Şamlıoğlu, Bulut Aras, Müge Akyamaç, Meltem Parlak, Şeniz Kurultay, Mine Bıçakçı, Şinası Yurtsever, Mert Öner, Atilla Şendil, Didem Uğurlu, Fırat Topkorur, Candan Ünal, Hayrullah Evrenoz, Zeynep Irgat, Eslem Akar, Tolga Sarıtaş, Yağmur YılmazSenaryo : Özgür Evren Heptürk Yönetmen : Türkan Derya Yapımcı : NTC Medya Müzik : Dersaadetli

Genel Hikaye
Mehmet çok başarılı bir cerrah ve mesleğinin zirvesindeyken çok sevdiği eşini kaybeder. Herkesi iyileştirebileceğine inanan Mehmet, aşık olduğu eşini kurtarmak için bir şey yapamaz. Elinden hiçbir şey gelmez. Bu trajik durumdan sonra Mehmet sadece doktorluğu değil kızı Elif'i da bırakır.


Elif'i yedi yıl boyunca babaannesi Leman Hanım ile büyütür. Leman'ın da ölmesiyle yedi yıl boyunca birbirini hiç görmeyen baba - kız yeni bir hayata başlamak zorunda kalacak dahası Mehmet de kızına bakabilmek için doktorluğa geri dönecektir.
Mehmet de, Elif de kendi hayatlarından "gidenlere" alışmaya çalışırken, hayatlarından "gidenlerle" başa çıkmaya çalışan insanlarla tanışacaklardır.

Dizideki herkes gidenlerin ardından yeni tutundukları insanlarla kırık kalplerini onarmaya çalışırken, hepsinin dileğini aynıdır "Sen de Gitme… "

kaynak:dizifilm