Başrolde Aşk Oyuncu Kadrosu


Mustafa Sandal, Dolunay Soysert, Vildan Atasever, Erdem Yener, Akasya Asıltürkmen, Mert Turak, Güçlü Yalçıner, Nevra Serezli, Bülent Kayabaş, Eylül Sena Tiryaki, Kerem Ziya Açarsöz


Senaryo : Aslı Zengin, Ceren Aslan Yönetmen : Bülent İşbilen Yapımcı : Murat TokatMüzik : Lotus Müzik

Genel Hikaye

İstanbul'un güzel semtlerinden birinde annesi Gönül, babası Tahir ve kız kardeşi Eda ile birlikte yaşayan Gani, işinde hırslı bir menajerdir. Tahir bey geçmişte gazinolarda organizatörlük ve sanatçıların menajerliğini yapmıştır. Bu nedenle, menajerlik yapan oğlunu yaptığı şeylerden dolayı sürekli eleştirir, eşi eski assolist Gönül ise devamlı olarak oğlunu över. Evlilik dışında herhangi bir ideali olmayan Eda ise hayatını Facebook ve Twitter'da mesaj yazarak geçirmektedir.

Gani 8 ay önce eşi Ceyda'dan boşanmıştır. Fakat birlikte çalışmak zorundadırlar. Şirket bugünlere Ceyda'nın çabalarıyla gelmiştir. Gani'nin ideali, şöhret edeceği dizi oyuncuları üzerinden para kazanmaktır. İlk keşfi Sarp Sezgin'dir. Sarp'ın hayatı menajeri Gani sayesinde değişmeye başlar. Kadınlara karşı güvenini yitirmiş olan Sarp, Ceyda'nın üniversiteden arkadaşı Öykü ile tanışır ve sürpriz gelişmeler olur. Bir yandan Sarp'ın bir dizide başrolü alıp, dikiş tutturma çabası diğer yandan arkadaşlarıyla başından geçen eğlenceli olaylar dizinin genel konusunu oluşturmaktadır.


kaynak:dizifilm