Bu bir band kaydidir, mesaj degildir Mesaj oldugunu iddia eden varsa iste er meydani çiksin ortaya Aradiginiz kisiye su an ulasilamamaktadir Nedeni impauls'tur
Bir daha kumar oynamıyacağıma bahse girerim
AIDS virusu de, Ebola virusu de maymun patentli Maymundan gelmedik ama maymun yuzunden gidecez

Beyninizi yeniliyoruz bekleyiniz beyin araniyoraraniyor araniyor i ih
Ask bir sudur Soguk içersen bademciklerin siser

Kalbimi verdim ona saklasin diye salak buzdolabina koymus kokmasin diye

Bu güzellik, bu gülüs, bu zeka, bu akil hele anlam dolu gözler varya; Tüm güzellikleri birarada toplanmis Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber?

Ufff yavrum,anam asvaltin olayim ez beni Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir

Aldigimiz veriler sonucu anteninizin çekmedigini ögrendik anteninizin daha iyi çekmesi için Turksat-2 dogrultusuna cevirmeniz rica Olunur (Üretici Firma)

Ördek garsona sormus:ekmek varmi? Garson:yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi?-yok-ekmek varmi-yok garson:lan simdi seni gagandan tavana çivilerim -ördek:abi çivi varmi?-yok-ekmek varmi?

Bu cihaz 10 saniye içinde kendini yok edecektir Anteninden tutarsan bisey olmaz

Artik seni aramayacagim Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik

Artik bilgisayar aldim chat yapalim Cep fazla yaziyor

Eger sabah erken kalkamiyorsan güzelim, yanina bir bardak su koy kalkarsin Nasil mi? Eee suyun kaldirma kuvvetiyle

Su an hatlarin yogunlugu nedeniyle mesaj tam olarak gelmemistir ve mesaj yüklenmektedir Bu islem birkaç dakika sürebilir Lütfen bekleyiniz

Dun gece seni o kadar aradimki soguk vucuduma dokunmani o kadar cok istedimki yataga sensiz ve ciplak girmek zorunda kala kaldim nerdeydin benim canim pijamalarim!!!

Dün eski dostlarla karsilastik Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik

Amerikan üroloji derneginin üst ekstremite kurulunun yaptigi son arastirmaya göre SALAK insanlar mesajlari okurken telefonlarini sag elde tutuyor

Bu mesaj ozel bi frekansla gonderilmistir Zekilerde hafiza kaybi, aptallarda kisa sureli korluk, okuzlerde bi anlik gulumseme yapar!

Adamin biri sacini hep ortadan ayirirmis, daha sonra liseden ayirmaya baslamis

Iki uzayli benzin istasyonuna gitmisler, biri benzin pompasini tutmus digerine puskurtmus , digeri

ona saskin bir bakisla: "Bu yaptigin normal mi?"demis Digeri ise:"Hayir kursunsuz"demis

Bir goz gordum masmavi denizin dibine sinmis,bir goz godrum simsiyah gecelerden bezmis , bir goz gordum yemyesil yapragi ucuna degmis , bir goz gordum mosmor ustune yumruk yemis

Çok onemli bir not;sakin asagidaki mesaji okumayiniz,lütfen

NISKALAS RIB NES " ben sana okuma demedimmigerçekten hakliymisim

Sayin abonemiz bu bir bant kaydididr dinlemek için lütfen biiip deyiniz tesekkürler

Rampalarin ustasiyim, gözlerinin hastasiyim Rampada gecme beni duzde ezerim seni

Her horoz kendi geri dönüsüm kutusunda öter

Askim seni seviyorum! ama parayı daha cok lakin paranin ne onemi var, muhim olan miktarı

Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar

Sana yaza yaza yaz geldi, mesaja zam geldi Daha yazacaktım ama konturum bitti

Sinavdan sifir aldim ama önemli diil , önemli olan katilmakti

Ufff yavrum,anam asvaltin olayim ez beni Sayin abonemiz lütfen
ürkmeyiniz bu cep servisinizin motivasyon mesajidir

Sana bir sey söyleyecem bir daha beni rahatsiz etme Benim pisliklerle isim yok keske seni tanimasaydim hayatimi mahvettin allah cezani versin alçak
(SIGARA)

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel Bir de yasadigin su hayata bak

Bi adam 500 katli bi binadan suya atlamis,ölmemis Neden??? Cünkü adamin tipi kayikmis Hahahaaaaaha (igrencim)

Oglumun adini mafya koydum artik bende bir mafya babasiyim

Karincanin biri zenci bi adamin koluna düsmüs aaa karakola düstüm demis

Birini sevdim araba çarpti birini sevdim kanserden öldü birini sevdim çatidan düstü bak kizdirma seni de severim ha

Kahvalti yapmadim cunkü seni düsünüyorum, ögle yemegi yemedim cunkü seni düsünüyorum, aksam yemegi yemedim cunkü seni düsünüyorum, gece uyuyamadim cunkü ACIM!!!

Soru: Osmanli Viyanayi 3 kez neden kusatamadi? Cevap: Cünkü atacak kus kalmadi Ehi ehiehi!

Sana bi kafa korum, bi de Kamuran Akkor Hihihi Bu espriye kim güler?

Güler Duman )) Sana kim inanir? Kadir Inanir hihihi

Kadinda önemli olan ruh güzelligidir Iyi bir ruhun sahip olmasi gereken vücut ölçüleri ise 90-60-90 olmalidir

Senin için iki yüzlü diyorlar ama ben katilmiyorumbir ikinci yüzün olsa neden bunu kullanasin

Temeli idam edeceklermisTemele sormuslar son bi sozun var mi diye:

Temel demis ki: HABU BAGA Bi DERS OLSUN

Adam eczaneye gitmis bana pire ilaci lazim demis eczaci pirenizin neyi var demis

Ne bakiyorsun ben senin cep telefonunum canim sikilmisti biraz hava almak istedim

Sürün! ölene kadar sürün Annende sürünsün babanda Sülalen hep sürünsün Olene kadar sürünün(arko krem) sürünün)

Affetmek en büyük intikamdir diyorlar, hadi intikamini al?

Solucanlar bagirsakta yasarlar, bagirmasakta!

Seni ilk gördümde Babamin gömlegini ütülüyordum Sen bana baktin, ben sana baktim, hem kendimi hem babamin gömlegini yaktin!!

Kadin HAKKI diye birsey yoktur,HAKKI erkek ismidir!

Erkekler mi daha akilli yoksa Kadinlar mi? Cevap vermek cok zor! Ama siz hic bacaklari güzel diye bir Erkegin arkasindan kosan Kadin gördünüz mü?!

Bir kadinin 3 hayvana ihtiyaci vardir; omuzda vizon, garajda jaguar, eh birde bunlari odeyecek bir ESEK

Seni seviyorum inan ugruna ölürüm dedi! Ispatla ozaman dedim; ÖLDÜ ENAYI

Kalbinde yoksa yerim,önemi yok Ayaktada giderim!

Ask bir havuzdur icine aptallar düser ama vallahi ben düsmedim BENI ITTILER

Bügün olmaz isim var, yarin olmaz dersim var, öbür gün olmaz babam evde ya anlasana gönlüm yok sende!

Erkekler otobüse benzer kacirdinmi pesinden kosmaya degmez Cunku bes dakika sonra bir baskasi gelir

Yüregim seni görmeden birhos olir, yanir yanir tutisir, canim tursi istir, aksam olir davarlari sayirem, sayirem bir davar eksik cikir birde bakiremki SEN YOKSIN

Sana birsey söyleyecegim Bir daha beni rahatsiz etme benim pisliklerle isim yok Keske seni tanimasaydim Hayatimi mahfettin Allah cezani versin ALCAK SIGARA!