Sperm Sayısı Nasıl Artar? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sperm Sayısı Nasıl Artar?

  1. Sperm Sayısı Nasıl Artar bu konudan dertli pek çok insanın bilmek istediği çok önem taşıyan bir konudur nedeni çocuk sahibi olmak için gerekli sayıya sahip olmak gerekir.Hastanelerde tıbbi mudehale ile çeşitli yöntemler ise çok pahalı olduğundan bu konudan ailece zamanında çok çekmiş biri olarak başkalarına yaşadıkları piskolojiyi bildiğimden yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladım.


    Eşimle çocuk sahibi olmak istediğimizde denemğeler sonucu olmayınca doktora gittik gerekli testler yapılsı ve sorun sayı azlığından kaynaklandığı anlaşıldı Nedneleri anlatıldı vs... bizi direk bu konuda uzman hastanelere yönlendirerek suni yolla tibbi olarak döllenme sağlanacağı söylendi ama bu yöntem çok pahalı geldi sonra bir aile dostumuz bize bir öneri getirdi.


    Kendisindede aynı sorunun eskiden olduğunu Çakşır Yaprağı Suyunu 3 ay kullandıktan sonra normal sayıya ulaştığını söyledi.Bizde denemeye karar verdik ilk önce pek inanmadık nedeni heryerde bulunan basit bir bitkisel su olmaz dedik ama dediği gibi kullanınca 3 ay sonunda sanki zaman ayarlamış gibi doktora gittiğimizdde her şey yoluna girmişti.


    Çocuk sahibi olamamak çok zor iş zor aştın bu konuyu ama şimdi mutluyuz artık bizimde var.


  2. 2013-05-26 #2
    Arkadaslar bende sperm hareketleri yavasti varikosel ameliyatı oldum çift taraflı pek düzelme olmadı tam umudu kesmisken Konya'da bir baharatci bulduk adamın dediği harfiyen doğru çıktı allahımıza çok şükür esim hamile 2 aylık bebisimiz var darısı kalpten isteyen herkese (sina baharatcilik Konya)mutlaka bulun orayı kesin sonuc alırsınız

  Okunma: 4766 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -