Adobe Photoshop CS3 İndir - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Adobe Photoshop CS3 İndir

 1. Adobe Photoshop CS3 Extended Final Adobe, (8 Mart 2007)de , Photo Marketing Association (PMA)'da, Adobe® Photoshop® CS3' ü iki farklı ürün olarak dağıtarak, dijital fotoğraflama ürün grubunu genişleteceğini duyurdu. Photoshop CS3, Creative Suite 3 paketi 'nin en önemli asli unsuru olacak.Tasarımcılar ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından çok tutulan Photoshop CS3 Beta edisyonu dijital imaging 'in tüm sınırlarını zorlayacak şekilde Photoshop CS3 Extended adı alında genişleterek tamamen yeni bir edisyon olarak dağıtacaklar.  Photoshop CS3 Extended, Photoshop CS3'ün bütün özelliklerini kapsıyor. Ek olarak 3-D ve hareketli grafiklerlerle entegrasyon, imaj ölçümleme ve analiz etme gibi ek özelliklere de sahip olacak. Photoshop CS3 Extended; mimarlık, mühendislik, tıp ve bilim alanlarında çalışanlar için de işlerini kolaylaştıracak çözümler sunacak.


  Photoshop ailesi Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended ürünlerinden oluşacak. Photoshop CS3 family, Creative Suite 3 ürün paketinin lansmanı kapsamında 27 Mart 2007'de duyurulacak. Dağıtımlarının da 2007 bahar aylarında başlaması planlanıyor.


  Özetlemek gerekirse
  Adobe Photoshop CS3

  * Fotoğrafçılar
  * Grafik Dizayn ve dekoratif tasarım alanlarıyla uğraşanlar
  * Web tasarımcılar ve interaktif designerler
  * Baskı teknolojileri ve copy centerler icin ideal bir seçim olacak.

  Adobe Photoshop CS3 Extended ise;

  * Film, video, and multimedia profesyonelleri
  * 3D ve animasyon ağırlıklı olarak çalışan , Grafik ve web tasaımcılar
  * Ambalaj kutu ve etiket tasarımı gibi işlerle uğraşan profesyoneller
  * Medical sektör çalışanları
  * Mimar mühendis gibi metrik tasarımla uğraşanlar, elektronik ve bilgisayar mühendisleri
  * Bilimsel araştırma ve nano teknoloji gibi alanlarda çalışanlar için ayrıştırılmış durumda.

  Adobe CS3 paketi içinde Illustrator CS3, Dreamwaver CS3 Adobe Lightroom gibi endüstri lideri durumunda olan diğer ürünlerinde bulunacağı tahmin ediliyor.

  Adobe, dijital görüntünün sınırlarını Photoshop CS3 Extended ile zorluyor

  Photoshop CS3 Extended, Photoshop CS3'ün tüm özelliklerine ek olarak 3 boyutlu (3D) ve hareketli grafiklerin, görsel ölçümlerinin ve analizlerinin entegrasyonunu sağlayabilen yepyeni yeteneklerle geliyor. Photoshop CS3 Extended ayrıca mimari, mühendislik, sağlık ve bilim profesyonellerinin iş akışlarını hem sadeleştiriyor hem de hızlandırıyor. Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended programlarının muhteşem özellikleri ve detayları Adobe'nin 27 Mart'ta Newyork'da gerçekleştireceği Adobe Creative Suite 3 lansmanında resmi olarak açıklanacak. Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended'ın Macintosh platformu için Evrensel (Universal) sürümü ile Microsoft Windows XP ve Windows Vista sürümleri bulunacak.

  Bir çok gelişmiş özellik Photoshop CS3 Extended ile bir arada sunuluyor

  Photoshop CS3 Extended ile film video ve multimedya profesyonelleri, grafik ve web tasarımcıları, 3D ve hareket temelli içerikleri düzenlerken Photoshop'un görüntü işleme araçları ve boyama motorunun gücünü kullanabiliyorlar. Film ve video uzmanları çoklu video kareleri üzerinde 3D model görselleme ve doku düzenleme, boyama ve klonlama yapabiliyorlar. Animasyon üreticileri, zengin 3D içerikleri 2D düzenlemelerle dönüştürme ve birleştirme işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Grafik ve web tasarımcıları bir seri görselden animasyon yaratıp bu çalışmaları QuickTime, MPEG-4 ve Adobe Flash Video gibi bir çok formatta kaydedebiliyorlar.

  Photoshop CS3 Extended ayrıca kullanıcıların değerli kalitatif ve kantitatif bilgileri görseller arasından kolayca ayıklayabilmesini sağlıyor. Ölçümleme ve analiz araçlarının yanında, daha fazla özelleştirilmiş görsel formatların da desteklenmesi sayesinde, mimarlar, sağlık profesyonelleri ve bilim alanında çalışanlar istedikleri görselleri orijinal formatlarında görüntüleme, yorum ekleme ve düzenleme imkanlarına sahip oluyor. Radyologlar, hastaların zaman durumunu daha yakından takip edebiliyor, araştırmacılar tıbbi görsellerden sunum amaçlı animasyonlar yaratabiliyor ve mimarlar 3D görsellerindeki nesnelerde doğru ölçüm yapabiliyor.

  Üretici Firma:

  Lisans:
  Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  DOWNLOAD

  Alternatif Direkt Download


   Konuyu Beğendin mi?
  Güncelleme : 2009-06-29
 2. 2009-06-10 #2
  eyw saolasınız..

  Güncelleme : 2009-06-10
 3. 2009-06-29 #3
  Photoshop cs3 bilgisayarıma neden indiremiyorum üye olmam istenildi gerekçe olarak üye oldum yine olumsuz çıktı.

 4. 2009-06-29 #4
  link çalışıyor sorunsuz iniyor siz indirememişsiniz alternatif link eklenmiştir aynı sayfadan alındı

 5. 2009-09-01 #5
  teşekkürler paylaşım için

  Okunma: 12209 - Yorum: 4 - Amp
Kullanıcı Oylaması: 0/5 - 0