Sanalika İçin Bir Kaç Tane Hile - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sanalika İçin Bir Kaç Tane Hile

1. merhaba ben sanalikayı yıllardır oynuyorum ve bir takım hileler biliyorum mesela bir kaç tane örenek
    veriyim eşya çoğaltma hilesi uzayda yürüme hilesi vs...
    ben daha değişik hilelerde öğrenmek istiyorum ama internette bulamıyorum ama benden başka kimsenin öğrenmesini istemiyorum ve size güveniyorum sorumu yanıtlamanızı bekliyeceğim

2. 2011-05-25 #2
    ben sana başka bir hile vereyim ...
    ben mikro vip sahibiyim ve kulup bu nedenle fısıldamıom fısıldamak için bronz vip olmalısın… bigün 1.caddede otururken bi kız yanıma gelip fısıldama hilesini istermisin dedi bende evet dedim mekanına gittik bana fısıldamaya başladı ben çok şaşırdım. eşya at dedi bende attım. Baktım kız dışardada fısıldıo… sonra bana sihir yaptım falan dedi. bende küfür ettim aldım sihrimi dedi ve normal konuşmaya başladı bende nasıl yaptıgını anlamak için özür özür dedim. Sonra mekanıma gel dedi orda gine fısıldamaya başladı o zaman anladım tmm benim meknıma gel eşya vercem dedim. birlikte mekanıma gittik birden fısıldamaya başladım sonra kıza küfrü basıp attım ve sonra dışarı çıktım baktım ki fısıldama dışarda da yapılabilirmiş… tabi o zaman herkese havayı attım kulup vip kart sahibi olmama ramen fısıldabiliorum dedim bu sayede bi çocuk bana şifresini bile verdi öğretmem için … Yani arkadaşlar fısıldama hilesi şöledir : Bir yere oturun vee fısıldama hilesi fısıldama hilesi die bagırın. Yanınıza mutlaka kişiler gelecektir onu mekanınıza çağırın. Orda anlatcam diyebilirsiniz. ve mekanınıza çağırdığınızda onun üstüne basın ve fısılda diyin siz fısıldıyıca bak diye hava atın (BEN ÖLE YAPTIM) ve eşya isteyebilirsiniz bunun karşılıgında fısıldama hilesiyle dahil olmak üzere sanalikadaki tüm hileleri biliyorum. Gerçekten sanalikada ise Rammar da takılırım Kullanıcı adım: xqmpx vee _nonname_ dir beni görürseniz hilelerin hepsini anlatırım teşekkürler (sanırım biras uzun oldu )

3. 2011-06-01 #3
    Daha fazla Sanalika oyun hilesi için konu başlıklarımızdan faydalanabilirsin:

Okunma: 2112 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -