Facebook Hesaba Ulaşılamıyor Bakım nedeniyle hesabına geçici olarak ulaşılamıyor - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Facebook Hesaba Ulaşılamıyor Bakım nedeniyle hesabına geçici olarak ulaşılamıyor

1. yaaa Arkadaşlar dün akşamdan beri Facebook hesabıma girmeye çalıştığımda:

Hesaba Ulaşılamıyor

Bakım nedeniyle hesabına geçici olarak ulaşılamıyor. Birkaç saat içinde tekrar etkin hale gelecektir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

şeklinde bi hata alıyorum ve hala düzelmedi yardım edin acill facebook yetkililerine nerden mesaj atıcam nasıl düzelcek bu sorunnn cevaplarınızı bekliyorummm iyi forumlar :(

2. 2011-04-02 #2
    Aynı sorun bir ay önce benimde başıma geldi öncelikle hesabınız çalınmış yada kapatılmış değil. Bir gün boyunca bekledim bir gelişme olmayınca Facebook giriş sayfasının altında Yardım Yazan yere girdim. Oradan mesaj attım mail adresime cevap geldi. Sonra ingilizce mail attım 1 saat sonra açıldı fakat şu an mesaj attığım sayfayı bulamadım sanırım kaldırmışlar.

Bu hatayla ilgili şu sayfayı vermişler.

Site Bakım Hatası - Facebook Yardım Merkezi | Facebook bu adreste bu hata hakkında bilgi vermişller

3. 2013-07-09 #3
    8 gündür bakım nedeniyle kapalı mesajı geliyor giriş yapamıyorum bu bakım yapıldıgı içinmi oluyor yada hesabım başkasının eline geçtigi için olabilirmi ? kesin açılırmı facebook tekrar aynı adresimle kullana bilirmiyim ? lütfen yardımcı olun

Okunma: 5645 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -