Batık Sorununa Çözüm - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Batık Sorununa Çözüm

 1. batık lekelerim ve batık sorunları var lekelerden ve batıklardan nasıl kurtula biliri
 2. 2011-03-22 #2
  batıklarla ve lekelerle ilgili cevabınızı bekliyoru
  m

 3. 2011-03-22 #3
  Batık sorunu ve lekeleri için bazı losyonlar gördüm hem batık olmasını engelliyormuş hemde batıkların çıkmasını sağlıyor

  Ergenlik döneminden itibaren istenmeyen tüylerimizden kurtulmak için çeşitli yöntemler deneriz. Ağda, jilet, tüy dökücü krem, epilasyon aleti istenmeyen tüylere karşı çözüm sunar.

  İsim: byn.jpg
Görüntüleme: 575
Büyüklük: 28,1 KB (Kilobyte)  Batık Sorunu için Ne Yapalım?

  Biliriz ki tüylerimizi aldıktan sonra batık sorunu yaşama ihtimalimiz yüksektir. Derinin altında gelişip yüzeye çıkamayan tüyler batık olarak adlandırılır. Tenimizin güzelliğini gölgeleyen batık sorunu için ne yapalım diye düşünüyorsanız, sorularınızın yanıtları MSN Kadın'da!

  Batık sorunu yaşıyorsanız öncelikle bir süre epilatör kullanımına ara vermelisiniz. Bu süreçte jilet ya da ağda yöntemlerini tercih etmek batık oranını azaltmaya yardımcı olacaktır.

  Tüylerinizi aldıktan sonra teninizdeki ölü derileri gidermek için banyo esnasında gerçek liften yapılmış bir keseyle ovmalısınız. Teniniz hassasa çok fazla bastırmadan kese yapmaya özen gösterin.

  Cildin en çok ihtiyaç duyduğu destek nemlendirmedir. Özellikle yaz mevsiminde güneşlenme sonrası kuruyan ya da kış boyunca kıyafetlerin altında kalıp güneş görmeyen cildinizi nemlendirmek için cilt tipinize uygun kremler tercih etmelisiniz.

  Nemlendirme için bebe yağının güçlü etkisinden faydalanabilirsiniz. Banyodan çıktıktan sonra cildiniz hafif nemliyken bebe yağını sürüp masaj yaparak cildinize yedirin.

  Batık Lekeleri için Bakım Maskesi
  Batık nedeniyle cildinizde oluşan lekeleri yok etmek için yoğurt, karbonat içerikli doğal bakım maskesini uygulayabilirsiniz.

  Malzemeler,
  2 yemek kaşığı yoğurt
  1 tatlı kaşığı karbonat
  3 damla limon suyu

  Hazırlanışı ve Uygulaması,
  Tüm malzemeleri cam bir kâsede karıştırın.
  Lekeli bölgeye masaj yaparak yedirin.
  15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın.
  Cilt tipinize uygun bir kremle nemlendirin.
  Haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.


  Okunma: 1563 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -