Belgenin Tüm Bölümlerinde Aynı Üstbilgi ve Altbilgiyi Kullanma - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Belgenin Tüm Bölümlerinde Aynı Üstbilgi ve Altbilgiyi Kullanma

1. ben öncelikle binlerce office dossyasına alt üst bilgi eklemek istiyorum hepsine tek tek eklemek zor bunların hepsine aynı anda o alt ve üst bilgiyi ekleyebilirmiyim saygılarımla selam
  2. 2011-03-11 #2
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    ben öncelikle binlerce office dossyasına alt üst bilgi eklemek istiyorum hepsine tek tek eklemek zor bunların hepsine aynı anda o alt ve üst bilgiyi ekleyebilirmiyim saygılarımla selam

Belgenin tüm bölümlerinde aynı üstbilgi ve altbilgiyi kullanma

• Bir önceki bölümdeki üstbilgi ve altbilginin aynısını yapmak istediğiniz üstbilgi veya altbilgiyi çift tıklatın.
    • Gezinti grubundaki Üstbilgi ve Altbilgiler sekmesinde, değiştirmek istediğiniz üstbilgi veya altbilgiye gitmek için Önceki 10 - Belgenin Tüm Bölümlerinde Aynı Üstbilgi ve Altbilgiyi Kullanma veya İleri seçeneğini 11 - Belgenin Tüm Bölümlerinde Aynı Üstbilgi ve Altbilgiyi Kullanma tıklatın.
    • Geçerli bölümdeki üstbilgi ve altbilgiyi bir önceki bölümde bulunanlara yeniden bağlamak için Öncekine Bağlan seçeneğini 12 - Belgenin Tüm Bölümlerinde Aynı Üstbilgi ve Altbilgiyi Kullanma tıklatın.
    • Office Word 2007, altbilgi ve üstbilgiyi silmek ve önceki bölümdeki alt ve üstbilgiye bağlanmak isteyip istemediğinizi soracaktır. Evet seçeneğini tıklatın.

Okunma: 928 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -