Destek ve Hareket Sistemindeki Rahatsızlıkların Tedavisinde Teknolojik Gelişmeler - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Destek ve Hareket Sistemindeki Rahatsızlıkların Tedavisinde Teknolojik Gelişmeler

1. Destek ve Hareket Sistemindeki Rahatsızlıkların Tedavisinde Teknolojik Gelişmeler
  2. 2011-04-05 #2
    Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, çeşitli nedenlerden kaynaklanan romatizmal ağrılardan, ortopedik rahatsızlıklara ve felçlere kadar çok sayıda hareket sistemi hastalıklarının rehabilitasyonunun yanı sıra, fonksiyonel eksiklikleri ve bozuklukları iyileştirmek için çalışıyor. Örneğin, fizyoterapistler kaza ve hastalık sonucu yürüyemez duruma gelen hastaların sadece bir adım atabilmesi için aylarca çalışabiliyor. Tıp teknolojisi hem hastaların, hem de fizyoterapistlerin yüzünü güldürecek cihazlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Onlardan biri de 'Robotik Yürüme Sistemi' diğer adı ile Lokomat.

İsim:  untitled81718fb2fc918f4a767by.jpg
Görüntüleme: 5482
Büyüklük:  47,0 KB (Kilobyte)

3. 2013-02-24 #3
    karişik cumleler olsada iyi

4. 2015-10-26 #4
    Evet biraz kısa ama ben başka yerdende kısa bir yazı buldum ikisini beraber yapicam bence güzel :)

5. 2015-11-04 #5
    Kısa ama idare eder

6. 2017-10-13 #6
    BULAMIYORUM HAREKET SISTEMIMIZDE YARDIMCI OLAN ALETLER NEDİR MESELA TEKERLIKLI SANDALYE LUTFEN CEVABINI BILIYORSANIZ SOYLEYIN

Okunma: 6396 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -