Erkekler ve Kadınlar Plajda Neye Bakıyor? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Erkekler ve Kadınlar Plajda Neye Bakıyor?

 1. İşte plajda birbirini 'kesen' kadın ve erkeklerin görüşleri

  Tendeki su damlası seksi, kurulanmayın

  * İlk akla gelen herkesin bildiği gibi kadınların vücudu geyiği değil. Erkekler en çok kadınların kasıklarının jiletle mi, yoksa ağdayla mı alındığına dikkat ediyormuş. Bunu nasıl anlıyorlar diyeceksiniz doğal olarak... Efendim jiletli bölge denize girildiğinde kızarır ve çok çirkin bir görüntü verirmiş. Ağdalı bölgede ise böyle bir sorun yok tabi.


  * İkinci dikkat konusu ise kadınların boyundan bağlı bikini üstlerini, iz yapmasın diye sırttan bağlamaları. Bu da en güzel göğüslü kadını bile düşük hatta çirkin göğüslü gösteriyormuş.

  * Denize atlarken burnunu tutup çivileme atlayan kadın çok puan kaybediyor. Güzel yüzmesi önemli değil, merdivenden girerek oralarda debelenmesini bile bu atlayışa tercih ediyor erkekler.

  * Güneşlenirken bir bacağı dizden kıvırarak uzanma pozisyonu her zaman tam not alıyor.

  * Esmer tenliler denize girmeden evvel yağlanmalı ve denizden çıktıktan sonra asla kurulanmamalı. Tendeki su damlaları sınıfı geçmeye yardımcı.

  * Bu yazı için konuştuğum erkeklerden çoğu plajda kadınların ayaklarına baktıklarını itiraf ettiler. Anlayacağınız her 10 erkekten 3'ü ayak fetişisti olabilir.

  * Gene bir istatistik... Röportaj yaptığım erkeklerin 4'te 3'ü içi gözüken plaj çantasını seviyor, böyle çantaların o kişi hakkında ipucu verdiğini söylüyor. İçine koyduklarınıza dikkat edin. Hakkınızda çok şey öğrenebilirler.

  Önce omuza sonra popoya bakıyoruz

  * Kadınların büyük bir çoğunluğu erkekte omuz hastası. Ardından karın ve popo geliyor.

  * Kadınlar bardaktan meşrubat içene sinir oluyor. Anlayacağınız baylar, ne içerseniz için ama şişeden için. * Güneşlenmeden yanık olan erkek beğeniliyor, bu nasıl oluyor bilmiyorum ama kadınlar öyle yatıp güneşlenen erkekten hoşlanmıyor.

  * Sık sık mayo değiştiren erkeklerin hemen hasta olduğu düşünülüp çürüğe çıkarılıyor.

  * Neredeyse kadınların yüzde 100'ünün akbaba gibi bakan erkeklerden hiç hoşlanmadığını söyleyebilirim.

  * Aday erkeklerin denize mutlaka atlayarak girmesi gerekiyor ve iyi yüzmesi de barajı geçmesi için şart.

  * Genelde erkekler için şort mayo tercih ediliyor. Tanga büyük çoğunlukla red. Vücut geliştirmişlerin emeği takdir görüyor ama bunun şovunu yapmak çok itici bulunuyor.

  * Kadınlarla tanışmak için onlardan güneş kremini ödünç istemek en yaygın tanışma yöntemi.


 2. 2007-07-31 #2
  * Denize atlarken burnunu tutup çivileme atlayan kadın çok puan kaybediyor. Güzel yüzmesi önemli değil, merdivenden girerek oralarda ''debelenmesini'' bile bu atlayışa tercih ediyor erkekler.

 3. 2007-08-09 #3


  * İlk akla gelen herkesin bildiği gibi kadınların vücudu geyiği değil. Erkekler en çok kadınların kasıklarının jiletle mi, yoksa ağdayla mı alındığına dikkat ediyormuş. Bunu nasıl anlıyorlar diyeceksiniz doğal olarak... Efendim jiletli bölge denize girildiğinde kızarır ve çok çirkin bir görüntü verirmiş. Ağdalı bölgede ise böyle bir sorun yok tabi.


  Bu gerçekten iyiydi :ebr::ebr::ebr:


 4. 2007-08-09 #4
  Kadınlar bardaktan meşrubat içene sinir oluyor. ( Ne alaka ya , istedigi yerden icer .. Hic aklima geLmezdi boyle birsey :)) )Anlayacağınız baylar, ne içerseniz için ama şişeden için. * Güneşlenmeden yanık olan erkek beğeniliyor (amele yanigi mi oluyo yani bu hahaha ilginc ), bu nasıl oluyor bilmiyorum ama kadınlar öyle yatıp güneşlenen erkekten hoşlanmıyor.

  valla ozetle en sacma bu geLdi bana

 5. 2007-08-10 #5
  ağda ve çivileme muhabbeti gerçekten çok değişik hiç düşünmemeiştim ::):)

 6. 2011-09-16 #6
  Auıjoltefbn djl

  Okunma: 32486 - Yorum: 5 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -