Philips 3D TV

Philps, üç boyuta geçişini yapan televizyonu en sonunda çıkardı.Philps'in bu yeni 3 boyutlu TV'sinin ismi ise Philips Full HD 3D Ambilight TV olarak kayıtlara geçti.
3D gözlüklerinizi takıp 3 boyutun keyfini Philips Full HD 3D Ambilight TV ile çıkaracaksınız.Philips Full HD 3D Ambilight TV ile özel efektler ve aksiyon sahneleri evinizdeki sinema salonunuza kadar gelecek.Philips Full HD 3D Ambilight TV ile derinlik ve gerçekçilik kazanmasını izleyeceksiniz.


İsim:  Philips 3D TV.jpg
Görüntüleme: 1158
Büyüklük:  18,5 KB (Kilobyte)Philips Full HD 3D Ambilight TV Neler Getiriyor
200 Hz ve 400 Hz Philips'in 3D televizyonlarında tepki süresini inanılmaz bir değer olan 0,5 ms'ye getirerek en hızlı hareketli sahnelerde mükemmel netliğin keyfini sunuyor.
Film izlemeye yeni bir boyut katmak için ayrıca 3D Kit kullanabilirsiniz. 3D Kit; iki ileri teknolojiye sahip Active 3D gözlük ve kablosuz bir vericisi ile birlikte, 3D-Ready TV'nizi tamamen içinde kaybolacağınız bir 3D deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi içeriyor. 3D deneyiminizi tüm aileniz ile paylaşmak isterseniz ekstra gözlükleri de ayrıca edinebilirsiniz. 3D Kit; 32″, 40″ ve 46″ 9000 Serisi ve 2010 yılında piyasaya sürülen 40″, 46″ ve 52″ 8000 Serisi 3D-Ready TV'ler için uyumlu. Philips'in Cinema 21:9 modelinde ise sadece 3D gözlük alarak sinemayı eve getirmeniz mümkün.Blu-ray ve Philips 3D


Aynı zamanda 3D televizyonunuzu Philips'e ait uygun 3D Blu-ray oynatıcılar ve ev sinema sistemleri ile tamamlayabilirsiniz. Philips'in yeni 7000 serisi Blu-Ray oynatıcıları ile kendinizi 3D filmlerin büyüsüne bırakacaksınız. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler ile film keyfi doruklara çıkarıyor. Görüntüleri sırasıyla değiştiren sol ve sağ lensler ve senkronize çalışan özel gözlüklerle gerçek Full HD 3D izleme deneyiminin yanı sıra, yüksek performanslı alüminyum tasarım ve 7.1 ses çıkışıyla en gerçekçi HD ses deneyimini yaşayacaksınız.


Philips 3D televizyonlarda bulunan Net TV, çok çeşitli çevrimiçi bilgiyi, servisi ve eğlenceyi TV ekranınıza taşıyor. Ana menüde Net TV'yi açarak, kanepenizin rahatlığında en sevdiğiniz servisler arasında gezinmeye başlayabilirsiniz.


Wi-Fi Entegrasyonu sayesinde, istediğiniz zaman, zahmetsiz bir şekilde Net TV'den çevrimiçi film izleyebilir, bilgisayarınızdan doğrudan TV'de video ve fotoğraf oynatabilirsiniz.


Dizüstü bilgisayarınızdaki videoların ve fotoğrafların keyfini kablosuz olarak TV'nizde çıkarabilirsiniz. Dosya formatı kısıtlamaları olmadan her ortamı HD kalitede dizüstü bilgisayarınızdan TV'nize yansıtabilirsiniz.

Philips Full HD 3D Ambilight Resimleri