Ünlü mankenler neden ve nasıl bu kadar güzel kalabiliyor, ciltleri ve saçları her zaman bu kadar bakımlı ve güzel mi, ünlü ve güzel kadınlar nasıl oluyor da her yaşta bu kadar seksi ve çekici ? Gelin bir güzellik kraliçesi nasıl bu kadar güzel kalabiliyor, hayatını biraz yakın markaja alalım. Bize son derece faydalı bilgiler verecek bir kadın profili karşımızda..Bu muhteşem güzellikteki kadın nasıl bu kadar güzel kalabilir .


Günlük nemlendirici ihtiyacını karşılamak için de canlandırıcı etkisi olan Nivea Aqua Sensationı tercih ederken dudak balsamı olarak da Sanafloreun Le Baume Bio a Lorangeını kullanıyor. Ayrıca güzellik söz konusu olduğunda; zekanın güzellikten daha önemli olduğunu fakat günümüz erkeklerinin çoğunun güzelliğe daha fazla önem verdiğini düşünüyor.

İsim:  bar-rafaeli.jpg
Görüntüleme: 15378
Büyüklük:  35,1 KB (Kilobyte)

Bar Rafaelinin yüz hatları mükemmel olarak şekillendirilmiş. Ne çok dolgun ne de çok küçük dudaklara sahip. Canlı ve dinamik bir saç stiliyle daha da mükemmel hale gelen doğal sarışın Bar Rafaeli saçları konusunda ekstra bir uygulamaya gerek duymuyor. Le Petit Marseillais marka şampuan ve saçlarını istediği formda tutabilmek için de Loréal Professionalı tercih ediyor. Çantasında ise Cherry Chau marka bir saç tarağı bulunduruyor.


Spot ışıkları, moda çekimleri ve podyumdan oluşan görkemli hayatının dışında Bar Rafaeliyi Zara gömleği, Louboutin ayakkabıları ile de görmek mümkün. Favori tasarımcısı ise Georges Rech. Parfüm olarak Dior dan Jadoreu tercih ediyor.

Beslenme alışkanlıklarına göz atacak olursak; falafel, humus, İsrail geleneksel yemekleri… Bu yemeklerin hepsini tüketiyor fakat aynı zamanda yediklerine dikkat de ediyor.

Ona göre güzel ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için litrelerce su içilmesi gerekiyor. Rahatlatıcı bir Spanın ise kendimizi iyi hissetmemiz için kaçınılmaz olduğu görüşünde