Ünlülerin Basit Saç Hileleri - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Ünlülerin Basit Saç Hileleri

 1. Dünyaca ünlü yıldızlar saçlarının bakımı ve sağlığı için pahalı ürünler kullanmak yerine basit hilelere başvuruyorlar.


  Ekranlarda parlayan dünyaca ünlü yıldızların saçlarına nasıl bakım uyguladığını merak mı ediyorsunuz?

  Amanda Sthers ve limon suyu

  Son durulamada saçlarına limon suyu sıkan ünlümüz, bu yöntemin sarı saçların rengini koruduğunu ve onlara yumuşaklık verdiğini söylüyor.


  Demi Moore ve soğuk su

  Esmer oyuncumuz, saçlarını duruladıktan sonra saç pullarının kapanması ve böylece saçının daha az zarar görmesi için, durulamadan sonra çok kısa bir süre saçlarına soğuk su uyguluyormuş.


  Gwyneth Paltrow ve zeytinyağı

  Ünlü blog'u "Goop"ta zeytinyağını kullanışının inceliklerini anlatan yıldızın sırrı şu: Yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor ve bir gün boyunca saçlarını yıkamıyor. Ertesi gün saçlarını şampuanladığında solgun saçları hayata dönüyor. Harika değil mi?


  64 - Ünlülerin Basit Saç Hileleri
  Cindy Crawford ve bakım kremleri

  Uçak seyahatlerinden önce saç bakım kremi sürüp durulamadığı saçlarla yolculuk eden Cindy Crawford, iniş yaptığı yerde saçlarını yıkadığında saçlarının daha yumuşak ve muhteşem olduğunu söylüyor.

  Catherine Zeta-Jones

  Korkmayın, alkol problemi yok; sadece saçlarına parlaklık vermesi için bal ve biradan bir maske hazırlıyormuş, hepsi o kadar.

  Nicole Kidman ve kızılcık suyu

  Avustralyalı önlü aktris, kızıl saçlarının rengini, kızılcık suyunda bulunan doğal kırmızı pigmentlerle koruyormuş.

  65 - Ünlülerin Basit Saç Hileleri
  Angelina Jolie ve talk pudrası

  Seksi yıldız, saçlarına hacim katmak için saç köklerine talk pudrası döküp tarıyormuş.

  Noémie Lenoir ve yumurta sarısı

  Kıvırcık saçlarına zeytinyağı ve yumurta sarısıyla bir maske yapıp; bunu gece boyunca saçlarında tutan yıldız, saçlarının yumuşaklığını bu maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

  Gisele Bundchen ve nemli topuzu

  Şampuan sonrası kullandığı ürünleri, saçından tamamen durulamadığını söyleyen ünlümüz, saçlarında ki renk kaybının azlığını buna bağlıyor.

  66 - Ünlülerin Basit Saç Hileleri
  Scarlett Johansson ve karite yağı

  ‘Marilyn Monreo' olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş. Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor

  67 - Ünlülerin Basit Saç Hileleri
  Frédérique Bel ve ginseng tozu

  Hemen sönen hacimsiz saçları için ginseng suyu kullanan ünlümüz, bu yöntemin saç tellerine kalıcı hacim sağladığını söylüyor.

  68 - Ünlülerin Basit Saç Hileleri
  Anja Rubik ve şampuan sonrası

  Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır. Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.

  69 - Ünlülerin Basit Saç Hileleri
  Ines de la Fressange ve beyaz sirkesi

  Bir şişe suyun içine üç çorba kaşığı beyaz sirke koyun ve şampuanlayıp duruladığınız saça uygulayın. İşte pırıl pırıl saçlar!


 2. 2010-09-25 #2
  gerçekten güzel bilgiler emeğiniz için teşekkürler

 3. 2018-06-05 #3
  Ben saçlarımda patentli keratin kullanıyorum yetiyor başka bir ürüne yağa falan ihtiyaç kalmıyor.

Bölüm: Güzellik

Konu Etiketleri

burçların güzellik sırları, koreli ünlülerin cilt bakım sırları, türk ünlülerin güzellik sırları, uzmanların güzellik sırları, yabancı ünlülerin güzellik sırları, ünlülerin cilt bakımı ürünleri, ünlülerin güzellik sırları nelerdir

  Okunma: 4236 - Yorum: 2 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -