Erken Boşalma ve Erken Boşalmanın Bitkisel Tedavisi - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Erken Boşalma ve Erken Boşalmanın Bitkisel Tedavisi

 1. Name:	erken-bosalma.jpg 
Views:	21420 
Size:	10,8 KB (Kilobyte) 
ID:	11631


  Erken boşalmayla baş etmede bir çok yöntemin yanında pratik çözümleri de kullanabilirsiniz. Pratik çözümler; erken boşalmayı geciktirmeyi sağlar. Kalıcı bir tedavi yöntemi değildir.

  1- Boşalma anı yaklaştığında testisler kendiliğinden yukarı doğru çekilir. Bu çekilmenin engellenmesi orgazm refleksini hızlıca geri döndürür. Bunun için yukarı çekilmekte olan testisleri, baş ve işaret parmağıyla boğumlaya-rak aşağıya doğru çekin, boşalma hissiniz hızlıca geri dönecektir. Bu egzersizi sıklıkla uygulayan erkeklerde boşalmanın geciktirilmesi kolayca sağlanır.

  2- Penetrasyon sırasında, boşalma anma yaklaşırken dilinizin uç kısmıysa üst damağa (ağız tavanına) hızlıca bastırarak basınç uygulayın. Bunu, dilinizi biraz kasarak yapabilirsiniz. Göreceksiniz ki bu boşalmanızı geciktirecektir.

  3- Dikkatinizi başka bir şeye vererek zihninizi meşgul etmeye çalışın. Aşağıdakileri yapabilirsiniz.
  TV izleyin.
  Aklınızdan 4 işlem yapın.
  100'den geri saymaya çalışın
  Hafta sonu maçlarının sonuçlarını hatırlamaya, gollerin kimler tarafından atıldığını anımsamaya çalışın.
  Benzeri bir çok yolla dikkatinizi başka şeylere verebilirsiniz.
  Bunlar sizin konsantrasyonunuzu seks dışına dağıtacağından erken boşalmayı geciktirecektir.

  4- İlişkiden bir saat kadar önce enerji verecek yiyecekler ve enerji içeceği tüketilmesinin faydasını göreceksiniz.

  5- Penis Yüzüğü (cock ring) elastiki bir plastik yüzüktür. Penise takılarak boşalmayı geciktirir. Penis yüzüğüyle kanın geri gitmesi engellenir. Bu boşalmayı geciktireceği gibi, ereksiyonunda bir süre daha korunması sağlanmış olur.

  6-Ritim ve Yön Değişikliği Yöntemi:
  Penisin vajinaya giriş açısını ve ritmini (hızını, derinliğini) değiştirin. Bu yöntemle penisin hep aynı yönden, sürekli aynı hızda ve yoğunlukta uyarılmasını engelleyeceğiniz için boşalmanız gecikecektir.

  8- Erkek, penetrasyonu farklı derinliklerde yaparak boşalmasını geciktirir ve cinsel penetrasyonu uzatarak partnerinin daha uzun süre uyarılmasını sağlar.
  Bu egzersizi, 10 defa 2-3 cm, 1 kez penisin tamamını vajinaya yerleştirilerek yapabilirsiniz. Boşalma durumunuza göre istediğiniz derinlikte penisin vajinaya girmesini sağlayarak uygulayabilirsiniz. Boşalma anı yaklaştığında durun ve boşalma hissi geri dönünceye kadar bekleyin.

  9- Gel-git hareketlerinde, penisin yavaşça yerleştirilip, hızlıca çekilmesi uyarılma duygularını etkiler. Erkeğe, gelgit safhasını istediği kadar uzatma imkanı verirken kadınında daha fazla uyarılmasını sağlar. Bu uygulamayla da boşalmanızı geciktirebilmeniz mümkün.

  10- Cinsel ilişkide boşalmanızı geciktirmek için hiçbir çaba sarf etmeden rahatça boşalm. Boşalma sonrası açık havaya çıkın 10-15 dakika yürüyün veya 10-15 dakika kadar sinir sisteminizi dinlendirecek ortamda bulunun. Bu sizin ikinci defada boşalmanızı geciktirecektir.
  H -Cinsel ilişki sırasında sıkça pozisyon değiştirin. Pozisyon değiştirme dikkatinizi dağıtacağından, uyarılmanın yönünü ve hızını değiştireceğinden, erken boşalmayı geciktirir.

  12-Çin Yöntemi I
  Orgazm refleksini geri döndürmenin en iyi yollarından biri ise, işaret ve orta parmağı yan yana tutarak, anüs ile testis araşma 5-10 defa kısa ve güçlü basınç uygulanmasıdır. Bu şekilde boşalma geciktirilir. Bu yöntemde 5-10 defa kısa ve güçlü basınç yerine, 10 saniye sürekli basınçta uygulanabilir.

  13-Çin yöntemi uygulama II
  Anüs ile testis arası bölgeye sürekli veya kısa aralıklı basınç yaparken, aynı anda da mastürbasyon yapılarak bu egzersizi uygulayabilirsiniz.

  14-Çin yöntemi uygulama III
  Partneriniz, siz gel-git yaparken işaret ve orta parmağını yan yana tutarak anüs ile testis arasına basınç uygular. Bu ise erkeğin daha fazla sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlayacaktır.

  15- Jerry Kennard 'Erkek Sağlığı' (your guide to man's health) kitabında boşalmayı geciktirmek için vücudun tamamen rahatlaması gerektiğini söylüyor. Sıcak bir duş, güzel bir masaj ve rahatlatıcı bitki çayları boşalmayı geciktirecektir. Vücudunuzu rahatlatmak için kendinize has yöntemleri de uygulayabilirsiniz.

  16- Boşalmayı geciktiren pozisyonlar.
  Erkeğin pozisyonunun boşalma üzerinde etkisi vardır. Bu yüzden bazı pozisyonlarda erkek daha geç boşalır. Erkeğin üstte olduğu klasik cinsel birleşme pozisyonu boşalmanın geciktirilmesi için elverişli bir pozisyon değildir. Erkeğin altta olduğu, daha rahat edebildiği, kolay gevşeyebildiği ve efor harcamadığı bir pozisyonda erkek erken boşalmasını daha kolay geciktirir.

  17- Cinsel ilişki sırasında hedef bir sayı belirleyin mesela 45. 45 kere gel-git gerçekleştirmek için çaba sarf edin. Kendinizi 45 sayısına erişmeye odaklayın. İnsanın doğasındaki azmin gücü, kişinin amacına ulaşmasına yardımcı olacaktır.

  18- Cinsel ilişki sırasında derinden nefes alıp verin. Tüm vücudunuzun doğasını bu nefeslerle dinlendirerek boşalmanızı geciktirmek elinizdedir.


 2. 2011-02-17 #2
  Çok rahatsızlık veren bir hastalık.

Konu Etiketleri

erken boşalan erkekler bitkisel tedavi, erken boşalan erkekler ne yapmalı, erken boşalan erkekler tedavi, erken boşalan erkekler tedavi bitkisel, erken boşalıyorum ilaç, erken boşalıyorum ne yapabilirim

  Okunma: 33914 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -