Vücuttaki Yağ Nasıl Yakılır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Vücuttaki Yağ Nasıl Yakılır?

 1. Yağ yakma konusunda özellike spor çok etkili bir yöntemdir ve spor yaparken kesinlikle dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside düzenli beslenmedir, düzenli beslenme hususu gerçekten şarttır ve mümkünse bir uzmandan yardım almak kesinlikle size % 90 oranlarında fark ettirecektir.


  Vücuttaki Yağ Nasıl Yakılır?


  İnsan vücudunda en önemli metobolik çalışma, enerji üretimi yağ yakma ile gerçekleşmektedir. Dinlenme bile veya vücudun önemli iç yukarı veya remodeling korumak için enerji ihtiyacı uykuda. Bu enerji üretimi için kullanılmadan önce gerekli enerji vücut ilk vücudun kendi malzemeler dönüştürülmesi gerekir gıda, kimden alır. Çok fazla beslenen Kalori Vücudun mağaza depoları, böylece yağ yakan yağ için önemli bir faktördür hakkında.

  Orada çeşitli yolları vardır endojen Yağ yakma etkinleştirmek için: dengeli ve çeşitli bir diyet sayesinde, zayıflama anlamına gelir ya da spor yoluyla. Birçok diyet ürünler olarak adlandırılan yağ brülörleri yağ yakma hızlandırma alımı ile söz veriyorum. vücut hormonlarının artmış salgı taşınmalıdır maddeler bununla yağ yakıcı bir teşvik etkisi. Bu çaba kilo ile orantılı olduğuna inanılıyor çünkü Diğerleri sıkı bir antrenman tarafından elde etmek için, aynı etkiyi deneyin. Tabii ki, kas aktif bir yağ yakma için anlamlı bir şekilde, kas kütlesi sonuçta fazla enerji gerektirir. yağ aksine. Ama en mantıklı yolu muhtemelen orta yol, hangi mantıklı bir egzersiz programı ile birlikte makul ve besleyici yiyecek olduğunu olurdu.


  Maddelerin çoğu orada gibi içerdiği için menüsünde yukarıda, tüm meyve, sebze ve yağsız et koymak olmalıdır Karnitin, C vitamini, magnezyum ve metiyonin, yağ yakma kanıt tanıtmak. fiziksel aktivite güç ve dayanıklılık sporları, örneğin olduğu gibi Jogging, yürüyüş ya da kas ve egzersiz veya ağırlık terbiye ile bisiklet. Bu önemli vücut yağ sadece aerobik, yeterli oksijen kaynağı altında yani yazabilir çünkü yük egzersiz sırasında kalmasını sağlamak olmalıdır. Bir nabız 100-120 optimal bir kalp hızı monitörü satın tavsiye olabilir. Amaçlanan etkisi, ayrıca, sadece yağ yakma için egzersiz sırasında, ama amaçlar aynı zamanda spor programından sonra kilokalori olarak bazal metabolizma hızı artan. Prensip olarak, bu yağın azaltılması mümkün ancak vücudun daha fazla enerji daha dışarıdan sağlanan yakar olmasıdır. A sıkı kas sistemi çok yardımcı olabilir.


  Egzersiz sırasında en iyi yağ yakımını sağlamak için doğru şiddette ve doğru sürede yapılan aktivite önemlidir. Her bireyin yağ yakma nabzı birbirinden farklıdır. Bunun için 1 dk süreyle kalp atım hızınızın belirli bir aralıkta olması gereklidir.

  Tamamen yağsız diyet birçok vitamin yağ alımı sadece çözülebilir bu yana yol, zararlı vardır. o kaydedilemez beri suda çözünen vitamin gibi diğer vitaminler, C, vücut sürekli beslenen olmalıdır. Yani eğer düzenli egzersiz ve emin meyve ve sebzeler, onun yağ yakma sürdürülebilir bir aktivasyon için yolda bol olan bir sağlıklı beslenme.


 2. 2015-01-08 #2
  Çeviri koymussunuz bari biraz düzenleseydiniz.

  Okunma: 19062 - Yorum: 1 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -