Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır? - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır?

 1. Erkeklerin hoşlanmadığı şeyler nelerdir? diye sorulduğunda, çeşitli yaş ve meslek guplarından oluşturulan bir erkek topluluğuna "Kadınlarda neyi, neleri beğenmezsiniz?" sorusuna verilen yanıtlar şunlardır; dolgu topuk, büyük çanta, Ugg bot, büyük gözlük ve halka küpeleri sevmiyor!


  Erkekler Neyi Sever yada Ne İster?

  Bir çok kadın modayı takip edip kendini güncel tutarken, bir kısmıda modaya aldırmadan kendi zevkini giymeyi tercih ediyor. Peki hiç giyime neden bu kadar önem verdiğimizi düşündünüzmü?

  Biz Kimin İçin Giyiniyoruz?

  Kıyafetler yüzyıllar öncesindeki gibi toplumsal bir çeşit şeklinde değil artık. Birçoğumuz artık kimliği ve kişiliğini yansıtan giysileri tercih ediyor ve birçoğumuz ise karşı tarafa kendimizi beğendirmek amaçlı giyiniyor. Mesela bir giysi aldınız ve bu giysi çok hoşunuza gitti fakat karşı taraf (erkek arkadaşınız, eşiniz) bu giysinizi beğenmedi, peki siz bu durumda giysinizi değiştirme gereği duyarmısınız?


  Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır? Erkek arkadaşınızın ya da kocanızın beğendiği tür şeyler her zaman sizinkileriyle örtüşmeyebilir. Peki o zaman erkekler nasıl giyinen kadınlardan hoşlanmıyor? işte bu sorunun cevabının bulabilmek ve topluma faydalı olabilmek amaçlı çeşitli yaşlarda, meslek ve dallardan oluşan 75 erkek ile irtibata geçerek sorumuzun cevabını bulabilmek amaçlı araştırmaya başladık ve 75 erkeğe bu soruyu sorduk ve kadınlarda beğenmedikleri şeyleri keşfettik. İşte ortaya çıkan sonuçlar.Belki de bu sonuçlar ilk buluşmalarda işinbizi görecek altın değerinde öğütler olabilir…


  Erkekler Nasıl Kızlardan Hoşlanır?


  Erkeklerin Nefret Ettiği 10 Şey;

  1 ) Aşırı makyaj
  2 ) Çok açık sarı boyalı saçlar
  3 ) Dolgu topuk ayakkabılar
  4 ) Uzun tırnaklar
  5 ) Aşırı parfüm
  6 ) Halka küpe
  7 ) Ugg botlar
  8 ) Büyük çanta
  9 ) Büyük güneş gözlüğü
  10 )Logolu çantalar 2. 2011-08-03 #2
  bence çok mantıklı

 3. 2011-11-03 #3
  bir erkek olarak % 100 katılıyorum bu yazıya

 4. 2012-06-27 #4
  Alıntı:
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  bence çok mantıklı
  bence de

  Okunma: 17890 - Yorum: 3 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -