ÇAĞLA ŞIKEL: KENDİ İLACINI KENDİ HAZIRLIYOR

Yeni anne olan Çağla şıkel, selülitsiz bacaklarını kendi hazırladığı, portakal yağı, kekik ve biberiyeden oluşan bir karışıma borçlu… şıkel, 10 damla biberiye, beş damla kekik ve beş damla portakal yağını karıştırıyor, sonra bunu ipek bir keseyle masaj yaparak bacaklarına sürüyor. Ardından bacaklarını streç filmle sarıyor. "Önemli olan terlemek" diyen münlü manken, ayrıca tempolu yürüyüş ve dansı da ihmal etmiyor.

Name:	cagla_sikel-1.jpg 
Views:	1209 
Size:	50,5 KB (Kilobyte) 
ID:	10121

DEMET ŞENER: HAYAT TARZINA DİKKAT

Hiçbir zaman selülit problemi yaşamadığını söyleyen iki çocuk annesi Demet şener, düzgün fiziğini spora borçlu… Kahve, çay, sigara ve alkolden de uzak durduğunu belirten şener, selülit oluşumunda hayat tarzının çok önemli olduğunu vurguluyor: "Doğal beslenmenin yeterli olduğunu düşünüyorum. Tabii spor da önemli… Ben formumu spora borçluyum."

SERAY SEVER: BU KABUSTAN KAÇMAK İMKANSIZ

Sunucu Seray Sever, selülitin bir dolaşım bozukluğu olduğunu ve bunun için de selülitten korunmanın imkânsız olduğunu savunanlardan… Düzenli olarak pilates yapan Sever, daha önce selülite karşı masajlar denediğini, fakat bu problemden tamamen kurtulmanın mümkün olmadığını belirtiyor.


TUĞBA ÖZAY: YAZ-KIŞ SOĞUK DUŞ ALIRIM

Tuğba Özay da pürüzsüz bacaklarıyla dikkat çeken ünlülerden… Selülit problemi olmadığını söyleyen Özay'ın en büyük sırrı ise soğuk duş… Yaz-kış her gün soğuk duş aldığını belirten manken, "Ayrıca yediklerime ve içtiklerime çok dikkat ediyorum. Asitli içeceklerden ve kafeinden uzak duruyorum. Kozmetik ürünlerde ise mentollü olanları tercih ediyorum" diye de ekliyor.

Name:	tugba_ozay-1.jpg 
Views:	3918 
Size:	35,4 KB (Kilobyte) 
ID:	10124

EDA TAŞPINAR: AT KILI FIRÇA MUCİZESİ

Sosyetenin en güzel vücutlu kadınlarından olan Eda Taşpınar, düzgün fiziğini ve selülitsiz bacaklarını özel bir fırçaya borçlu olduğunu söylüyor: "Bacaklarımı düzenli olarak at kılı fırçasıyla fırçalıyorum. Kilo aldığımı fark ettiğimde ise hemen yemeyi kesiyorum."

Name:	87324_0.jpg 
Views:	2657 
Size:	29,5 KB (Kilobyte) 
ID:	10126